Прехвърляне към съдържание

Снимка

Информация за магазин.

• Моля, влезте, за да отговорите
3 отговора по тази тема

#1 Jezza

Jezza

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 04 August 2011 - 00:51

Здравейте. Предварително се извинявам, ако това не е правилният раздел за подобни въпроси, но по-подходящ не намерих. Издирвам информация относно магазин Stantek (http://stantek.com/). Не съм го чувал магазинът и сега попаднах на него. Въпроса е, че си харесах малко хардуер, но тъй, като не знам нищо за магазина реших да поразпитам из форумите.. Та, някой пазарувал ли е тях? Ползвал ли е услугите на сервиза им? Изобщо всякаква информаия е добре дошла! Според това, което си харесах в сайта им, евентуално ще им кихна 500 лв., което не си е малко и не искам да се "опаря".. :S
Благодаря Ви предварително!
What can you do when the sky falls in on you?

#2 l.kanelov

l.kanelov

/arch:AVX2

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1606 мнения

Публикувано: 04 August 2011 - 01:56

Stantek е относително популярна фирма като цяло, която не се слави с кой знае какво. Общо взето фирма като фирма. Що се отнася до сервиза аз лично не съм имал контакти с техни сервизни техници, но мой познати, които са имали не са очаровани (което всъщност е често срещано при 90% от фирмите). Аз лично бих ти препоръчал да разгледаш Iskampc. Там нещата са значително по-сериозни що се отнася до качеството на сервизното обслужване, а и като цяло.

#3 Jezza

Jezza

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 04 August 2011 - 17:34

Еми някакъв пич ми предложи частите на сравнително по-ниски цени, но се оказа, че не работи за Stantek.. Каза ми, че частите ще имат гаранция към Stantek, но реално той не е техен служител. Просто свързвал хората с доставчици за да получавали по-ниски цени..
И нормално съм си наивен и съмнителен, та, чудя се дали няма да стане така, че той да се сдобие с 500 лв., а аз със чаша студена водичка за успокоение... :S
Мерси все пак за информацията. :)
Между другото, ако някой се е сблъсквал с подобен тип "услуги", моля да сподели опит.
Благодаря!
What can you do when the sky falls in on you?

#4 vision of life

vision of life

Привидение

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 92 мнения

Публикувано: 04 August 2011 - 18:13

Стантек са сериозна фрима и са коректни, работя с тях и ми доставят всичко което съм поръчал, много по - бързо от останалите.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители