Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Честито! И на мен не ми хареса защитата, но пък ми хареса, че Радо ги надъха във важния момент и спечелиха мача... Дано да изчистят доколкото се може проблемите със защитата. :)
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Много хубава тема!!!Ох, бихме Куба, ама не сме много добре.Е, то за три дена и не можем да искаме повече.За мене важното е,че видях дух.Дано Радо Стойчев да успее!Дано момчетата най–после постигнат така желаните от всички нас победи, които заслужават.На слука!!! "In bocca al lupo!" "Crepi il lupo!"Написах го , защото в Италия това е пожелание за успех в не много лека ситуация (преди изпит, преди раждане и т.н.)И дано Радо громи всички както с италианския Тренто.
Link to comment
Сподели другаде

Абе само на мен ли не ми харесват новите екипи на нашите... :no:

И на мен не ми харесват, ама ще видим дали са били само за преди СЛ.

Аз започвах вече да добавям резултати от мачовете и чакам мачът на нашите момчета. :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Ех, че тъпо паднахме... Да се стягат нашите и да намалят грешките, че бая мъка ще има иначе. Видя се, че хич не са във форма, хубаво е, че поне взеха точка. Утре очаквам победа! :)
Link to comment
Сподели другаде

И тези червени екипи нещо не ми харесват.

Във всички момчета има потенциал, но нещо не са във форма или подцениха доста немците не знам, но ме яд за днешния мач.

Поне турнирът е дълъг и както се класират общо 8 отбора за финала, ние дотогава може да влезим в крак и да играем както трябва.

 

Дано утре без проблем да бием.

Link to comment
Сподели другаде

Няма ни я стабилността, толкова много потенциал, а пък такива глупави грешки....не мога да разбера как от 8 на 5 за нас става 8 на 8. Дано утре да отстраним грешките и да си получим победата. :):):)
Link to comment
Сподели другаде

Леле мале, голяма мъка, пак хубаво, че ги бихме... Добре, че следващата седмица играем с Япония, че руснаците щяха да ни потрошат. Все пак успех на нашите, трябва да влизат във форма вече, няма за кога. :)
Link to comment
Сподели другаде

Трябва да играем така както играхме в 5-тия гейм...

Че ако продължаваме така със слабата форма, ще ни доста тежко.

 

Аз си мисля, че заради новите им екипи не им върви :D

Link to comment
Сподели другаде

Аз след първия мач се разболях, вдигнах температура на нервна почва.Не знам вие как понесохте загубата, ама аз много тежко.Втория на моменти не смеех да гледам, скъсах си нервите.Сега си мисля дали беше за добро или за зло това развитие, не знам.Дано са се постреснали и срещу Япония да играят добре, да не я подценят.Имам голямо доверие и на Радо Стойчев, голям треньор, доказан, с много победи, ама и със страхотни пари и играчи в Тренто.В националния е ясно, че пари няма, ама играчи добри има. Дано ги сработи, че не знам срещу Русия как ще излезнем, а и в Германия мачовете ще са тежки.

Благодаря на автора на темата за труда, който полага да я поддържа перфектно!

Link to comment
Сподели другаде

Ами...нали бях за Куба и те , разбира се, паднаха.Италия ги смля.С 3:0 гейма.

Без зала, без някои играчи Куба няма как да бият, те дори с/у Корейците паднаха единият мач.

 

По-късно ще го обновя резултатът в темата.

Link to comment
Сподели другаде

Новия либеро не ми харесва как играе, само мята тея ръце и тва е. Дано Радо ги стегне.

Разбрах, че в мачовете срещу Япония, Матей Казийски и други добри играчи няма да играят :'( , за да могат да си починат. За да могат да играят добре в мачовете срещу Германия и най-вече срещу Русия. Успех на наще занапред :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...