Jump to content

Само профилактика - лог от HijackThis


Препоръчан пост

Не, че нещо...ама почти навсякъде ги фискват...аз също. [showdeskfix] и [nltide_2] записите.

 

I can't find any source of that entry, either, but since this command silently (/s) unregisters (/u) vital Windows dll (shell32.dll), I'd definitely consider it as nasty.

 

Дори и да са безопасни, ми се струват ненужни.

 

Поздрави :P

Link to comment
Сподели другаде

Не, че нещо...ама почти навсякъде ги фискват...аз също. [showdeskfix] и [nltide_2] записите.

 

 

 

Дори и да за безопасни, ми се струват ненужни.

 

Поздрави :P

С удоволствие бих ги фикснал, но да не фиксна И уина ми е притеснението. Че е новичък :) Uxtheme Multi-patcher 6.0 да е възможна причина за тези процеси? Някой позлващ пача ако може да каже

Link to comment
Сподели другаде

С удоволствие бих ги фикснал, но да не фиксна И уина ми е притеснението. Че е новичък :) Uxtheme Multi-patcher 6.0 да е възможна причина за тези процеси? Някой позлващ пача ако може да каже

Не ,няма връзка с него и не се притеснявай и за Уина,по-принцип аз ги фиксирам,при почти всеки новоинсталиран уин са там!

http://share.pacomlan.com/images/3f911237.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...