Jump to content

Вирус!?Защитния модул на Anti Malware


Препоръчан пост

От 3 дена защитния модул на Anti Malware ми сигнализира за някакви атаки(от ИП-та че има открити заплахи).Преди бах с Аваст ПРО и с допълнение Anti malware.Но след няколко атаки "от тея ип-та до 4-5) защитата издържа но след това компа спира само мишката мога да мърдам само това!.След цяла вечер мъки и около 100 рестарта интернета ми спря(а имам нет и мам връзка байтовете си идват към мене но аз немога да ги използвам)След като отворя страница ми изписва еррор и че неможе да отвори сайта.Деинсталирах Аваста и се опитах да инсталирам защитна стена, но си останах само с опита неможе ми зареди някакъв dll. файл(само да не си помислите че компа си стои така защитния модул пийука и след 4 -5 атаки компа го рестартирам, а аз нямам интернет,но атаките продължават.Като махна кабела за нета спират.....!Имах един торент с касперски антивирус и интернет скюрити реших да го инсталирам него.Като инсталирам касперски ми иска ъпдейт още като пусна нета компа забива.А касперски не се ъпдейтва нямам нет.Един ствено което ми остана(за моите възможности )бе да си върна бекъпа на уина.Още като го вънах нета се появи касперски взе да се ъпдейтва но като стигне до 30-40% и компа пак забива с много нерви и много цветни думи от моя страна към цялата рода на този "хакер" касперски се ъпдейтна забиванията престанаха но атаките НЕЕЕЕ (дори сега като пиша си продължават)

 

http://pics.spanic.net/images/699_dad.JPG

http://pics.spanic.net/images/669_untitled2.JPG

http://pics.spanic.net/images/452_3434.JPG

това е едно от многото ИП които"атакуват"

Link to comment
Сподели другаде

Намери си някое Live CD с антивирусна програма и сканирай системата. След като тези "атаки" продължават, явно нещо от твоя компютър им "отговаря" на повикванията.
Link to comment
Сподели другаде

Възможно е това да са фалшиви реакции от страна на IP защитата на MBAM, но може и да не са. Ако искаш, я изключи, докато не се появи версия 1.41 на програмата, в която трябва да има подобрения.

И все пак... съмнява ме да сте си закупили лицензи (кой българин купува ей така софтуер?) и ако ползвате пиратски такива, не би било редно да се оплаквате.

Link to comment
Сподели другаде

Възможно е това да са фалшиви реакции от страна на IP защитата на MBAM, но може и да не са. Ако искаш, я изключи, докато не се появи версия 1.41 на програмата, в която трябва да има подобрения.

И все пак... съмнява ме да сте си закупили лицензи (кой българин купува ей така софтуер?) и ако ползвате пиратски такива, не би било редно да се оплаквате.

 

 

е добре тука какви са тея ип-та или не са

 

http://pics.spanic.net/images/149_untitled.JPG

http://pics.spanic.net/images/600_untitled1.JPG

http://pics.spanic.net/images/295_untitled2.JPG

 

и си прав че не съм си платил за програмата(нали знаеш ,че ние хората сме устроени така,че ако е 1000лв се купува,а ако е без пари се краде):(

Link to comment
Сподели другаде

не несе оплаквам просто скоро си платих за реално ип и започнаха проблемите исках съвет.А и честността не се цени никаде.Може да си прав ,че не заслужавам помощ,защото не сам си купил програмата т о тогава 90% отпотребителите на тояи другите форуми също,НО замълчи сърце.все пак благодаря за отделеното време.Живи и здрави..:)
Link to comment
Сподели другаде

Които изтеглят защитен софтуер от различни странни сайтове неминуемо си създават сами подобни емоции! Нужен ти е свеж Win и на него не инсталирай такива обогатени с прибавен вредоносен код програми. Правилно е защитният софтуер да се изтегля от сайтове на производителите на програмите. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Които изтеглят защитен софтуер от различни странни сайтове неминуемо си създават сами подобни емоции! Нужен ти е свеж Win и на него не инсталирай такива обогатени с прибавен вредоносен код програми. Правилно е защитният софтуер да се изтегля от сайтове на производителите на програмите. Поздрави

От къде знаеш, че не е свалили malwarebytes от официалния сайт или от софтвизия? И след това просто е копирал и пейстнал ключа за malwarebytes. Каква зараза ще стане от това? НИКАКВА. И кой ви дава право да гадаете(night raven визирам), дали си е купил софтуеъра или не? Особено като нямате доказателства за това, така обиждате. Snuri, спри резидентната защита на програмата и спри процеса й от таск менажера. Той се зарежда с уина и дори да спреш резидентната защита, остава да работи.

еdit: И ако си купиш програмата и се окаже, че резидентния и модул не става за никакъв ***, какво правим? Ще ми върнат ли парите? От къде на къде ще искат пари, при положение, че не може да пробваш пълната функционалност на програмата преди това? Дори най-оплюваните програми тук, във софтвизия, си имат TRIAL на пълната версия. Aйде малко мислете , преди да кажете нещо по навик.

А... и ако някой го интересува, ползвам безплатния й вариант. Както и 99% от софта на компа ми не е пиратски, но не обиждам хората, които ползват такъв

Link to comment
Сподели другаде

Не съм 100% сигурен, но не мисля, че ще е проблем да си получиш парите обратно, ако не си доволен от работата на програмата. А и резидентният модул като цяло работи добре. Проблемът е по-скоро в IP защитата, но той едва беше интегриран и е доста нормално да има проблеми. Не е приятно, но нормално. Екипът постоянно работи по програмата и се стреми да отстрани всеки проблем. В готовност са да комуникират лично с даден потребител, за да му съдействат или да локализират даден проблем, който след това да бъде отстранен. Софтуерната поддръжка на MBAM е отлична. Малко програми могат да се похвалят с такава. Това не го казвам, защото ми допада, а защото е така. SUPERAntiSpyware също ми харесва и е отлична програма, но нейната поддръжка е доста калпава.

Относно гадаенето ми, точно защото е гадаене, не е нужно да се позовава на доказателства. Аз, както всеки друг потребител в този форум, имам право да предполагам разни неща и да преценявам дали искам или не искам да помагам.

Казваш, че е обидно. Да видим... Замисли се какъв процент от българите купуват софтуер и след това ми кажи дали ти не би подходил към някого с мисълта, че той не си е закупил софтуера.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен над 90% от хората в България все още ползват всевъзможен пиратски софтуер. При мен също са налице няколко програми - активирани с ключове придобити от сайтове на кракери. Но съм ползвал оригинални инсталационни файлове. Той казва "торент с касперски антивирус и интернет скюрити" - ясно ми е какво е сътворил и съвсем не е нужно да се гадае. Едно е да пробваш торент примерно с Nero 9, а неговото е съвсем друго. Нищо обидно не виждам при родните ни реалности и лично аз освен редовно закупен, вероятно ще продължавам да ползвам и пиратски софтуер.Но във втория случай е добре някои правила да се спазват - има предостатъчно всякакви форуми, откъдето човек може да ги научи. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

99% от потребителите ползват пиратски софт, без да се замислят, че има и безплатен такъв, който не отстъпва по нищо. Това никой не поставя под съмнение. Но все пак, заради тази статистика вие ''наредихте'' набързо момчето. Както и да е. Всеки има право да говори каквото си иска, важното е да не се нарушават правилата. Това съм мислел, това съм казал. :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...