Jump to content

Препоръчан пост

През месец май си засякох историята на пощата /abv/ и открих че чужди IP адреси са влизали постоянно в нея.Влизали са и в пощата на приятеля ми- а той се занимава с малък бизнес.Как е станало това. Локализирайки IPадресите -бяха от Ст.Загора,Сливен,София.

http://whatismyipaddress.com/- това е програмата проследяваща IPадресите.

Ако си сложа програмата TEAMVIEWER ще мога ли да влеза в тези IP- компютри /те са около 10-12 /на брой.

Моля да ми пише някой!Спешно се нуждая от помощ.

Link to comment
Сподели другаде

Смени си паролата.Не не можеш да влезнеш с Team Viewer.Не знам ако си шервала файлове които са ти в пощата дали се отчитат в историята.Просто досега не съм ползвал тази услуга.А мисля , че я имаше в абв-то.
Link to comment
Сподели другаде

И при мен се получава подобно нещо в 1 от пощите, но нищо не съм забелязъл да е изтрито, редактирано и т.н. Мисля, че се получава заради ABV ICQ-то, което (вече не ползвам) има опция да проверява автоматично пощата за нови писма, но не съм сигурен. :blink:
Link to comment
Сподели другаде

... Мисля, че се получава заради ABV ICQ-то, което (вече не ползвам) има опция да проверява автоматично пощата за нови писма, но не съм сигурен. :blink:

 

 

Да, да вярвай!!! :crosseyes1:

Особено, ако ти е лесна паролата, някой може спокойно да ти чете имейлите!

Никога не оставяй безразличен към съмнително действие, че после да не си скубиш косите!!! :crosseyes1:

Сменяй се паролата поне веднъж на 2 месеца и исползвай нестандартни и дълги пароли.

Помня, че тази тема беше дискутирана във форума, но къде е...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...