Jump to content

Препоръчан пост

Ползувам kaspersky interbet security v 8.0.0.454 .Компа ми показва , че празното пространство в харддиска е 200Mb в частта където е инсталирана Windows.При проверка установявам, че на Kaspersky имам някъде към 2.2 Gb. информация която е в карантина или по някаква друга причина.

Дайте съвет по какъв начин да ги премахна или нешо друго?? Благодаря Ви предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Ползувам kaspersky interbet security v 8.0.0.454 .Компа ми показва , че празното пространство в харддиска е 200Mb в частта където е инсталирана Windows.При проверка установявам, че на Kaspersky имам някъде към 2.2 Gb. информация която е в карантина или по някаква друга причина.

Дайте съвет по какъв начин да ги премахна или нешо друго?? Благодаря Ви предварително!

 

http://s56.radikal.ru/i154/0905/9d/560a00f6973c.jpg

 

Изтрий отчетите

Link to comment
Сподели другаде

Направих го не става.

 

C:\Documents and Settings\All Users.Windows\Aplication data\KAspersky Lab -тук в тази папка има 862 MB. които не мога да ги освободя.Така ли трябва да е по принцип или ...

 

Така е защото се оставил както е по подразбиране и се трупат.Намали размера и времето както е на снимката но според мене най добре деинсталирай програмата и изтрий всички останали файлове и после като инсталираш остави там няколко дни и 20-30- мб.Почисти също и компа си.Ако искаш в процес на деинсталация отметни да ти запази лиценза при деинсталиране,ако не ти е под ръка.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...