Jump to content

Защитни стени - въпроси, мнения, предимства, недостатъци


Препоръчан пост

Night_Raven пишеш глупости. Виж само ccSvcHst как го описва.

:giggle:

Conficker и downadup също бяха фантастика но ето виж съвсем реални са си.

Сарказма ти е глупав и необоснован спрямо Night_Raven!!! Просто не можеш, или не ти стига сивото за да проумееш някои неща.

Чети и се учи повече щом се интересуваш от антивирусна защита.

Теглил го под сейф мод оле ще се пукна от смях вече.Спри да се излагаш nikikom.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 1.1k
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Conficker и downadup също бяха фантастика но ето виж съвсем реални са си.

Сарказма ти е глупав и необоснован спрямо Night_Raven!!! Просто не можеш, или не ти стига сивото за да проумееш някои неща.

Чети и се учи повече щом се интересуваш от антивирусна защита.

Теглил го под сейф мод оле ще се пукна от смях вече.Спри да се излагаш nikikom.

Отново пишеш глупости и вземи накрая отговори на Night_Raven. Предполагам, че знам отговора ти. Може би фантастиката на виртуална машина е по-различна и не се брой :giggle:.

Link to comment
Сподели другаде

Отново пишеш глупости и вземи накрая отговори на Night_Raven. Предполагам, че знам отговора ти. Може би фантастиката на виртуална машина е по-различна и не се брой :giggle:.

На Night_Raven няма как да му отговоря защото не съм използвал виртуална машина и не знам с какви права е потребителя и.

Като имаш доказателство и не те е страх да изтеглиш файла публикувай ги,както направих аз!!!

Просто е излишно да споря с човек който го е страх да изтегли 1 файл:D

Виртуалните машини не ме интересуват.Ако има какво да покажеш показвай го, ако не си трай.

Link to comment
Сподели другаде

Реална заплаха е всеки зловреден код който е на диска ти,щом няма проблеми с изтриването за какво се притесняваш?

Комодо няма как да го настроиш да не пуска руткит и други зарази,трябва ти добра антивирусна.

Който иска да пробва комодо тук,но предупреждавам че,ще си зарази компютъра.

http://www.szqd56.com.cn/cqwz/JXT.exe

Успех.;)

 

 

На Night_Raven няма как да му отговоря защото не съм използвал виртуална машина и не знам с какви права е потребителя и.

Като имаш доказателство и не те е страх да изтеглиш файла публикувай ги,както направих аз!!!

Просто е излишно да споря с човек който го е страх да изтегли 1 файл:D

Виртуалните машини не ме интересуват.Ако има какво да покажеш показвай го, ако не си трай.

 

Аз го изтеглих и сега като го затри Каспър,кво заразен ли съм и къде ли е създателя,че гася компа след час :giggle:

 

24.8.2009 г. 21:10:59 Файл C:\Documents and Settings\nikssi\Application Data\IDM\DwnlData\nikssi\JXT_1\JXT.exe удален.

post-5346-1251228963_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

На Night_Raven няма как да му отговоря защото не съм използвал виртуална машина и не знам с какви права е потребителя и.

При това положение не се изказвай с пренебрежение по адрес на виртуалните среди.

Link to comment
Сподели другаде

Аз го изтеглих и сега като го затри Каспър,кво заразен ли съм и къде ли е създателя,че гася компа след час :giggle:

 

24.8.2009 г. 21:10:59 Файл C:\Documents and Settings\nikssi\Application Data\IDM\DwnlData\nikssi\JXT_1\JXT.exe удален.

Nikssi аз също спрях защитата и изтеглих файла днес на обед,Нортън освен файла изтри и 13 регистъра,не съм го стартирал.Дали си заразен не мога да кажа.Трябва да провериш с програми за целта;0

Link to comment
Сподели другаде

Nikssi аз също спрях защитата и изтеглих файла днес на обед,Нортън освен файла изтри и 13 регистъра,не съм го стартирал.Дали си заразен не мога да кажа.Трябва да провериш с програми за целта;0

 

Наприер какво ще препоръчаш,като спец :booo: И защо мислиш,че единствено Нортон се справя със заплахите. Сигурен съм,че Комодо би блокирал всеки опит за промяна в регистрите,да не говорим за KAV WKS

Link to comment
Сподели другаде

ccSvcHst, продължаваш да ръсиш глупости. Първо Night_Raven свали файла на чист Windows. После аз го свалих под safe mode with networking, понеже Malwarebytes' Anti-Malware не ми позволяваше. Това какво ли значи. След това стартирах Windows в нормален режим и Avira AntiVir го хвана. Казах ти че мога да ти предоставя данни и от

http://security.symantec.com/sscv6/ssc_eul...te=2&bhcp=1 и

http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html и

Malwarebytes' Anti-Malware или gmer.

След това и nikssi е свалил файла и вече му се изчака чакалото да види какво ще стане :giggle: .

Мисля, че е време да отлиташ на юг. Лятото е към края, и след като

Чети и се учи повече щом се интересуваш от антивирусна защита.
:giggle: другата година заповядай. И знай, че само с четене не става, трябва и акъл :giggle:.
Link to comment
Сподели другаде

ccSvcHst, продължаваш да ръсиш глупости. Първо Night_Raven свали файла на чист Windows. После аз го свалих под safe mode with networking, понеже Malwarebytes' Anti-Malware не ми позволяваше. Това какво ли значи. След това стартирах Windows в нормален режим и Avira AntiVir го хвана. Казах ти че мога да ти предоставя данни и от

http://security.symantec.com/sscv6/ssc_eul...te=2&bhcp=1 и

http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html и

Malwarebytes' Anti-Malware или gmer.

След това и nikssi е свалил файла и вече му се изчака чакалото да види какво ще стане :giggle: .

Мисля, че е време да отлиташ на юг. Лятото е към края, и след като

:giggle: другата година заповядай. И знай, че само с четене не става, трябва и акъл :giggle:.

Това че,програмите ти за защита не,откриват заразените регистри си е твой и техен проблем.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

И защо мислиш,че единствено Нортон се справя със заплахите.

Къде видя да съм написал подобно нещо?

Ако искаш да си спокоен че,не си заразен start--->>run--->regedit копирай това ---> 23KLN5J0 и го постави в търсачката,потвърди с ок.

Пиши за резултата.Трябва да ти изпише (търсенето не даде резултат) ако това не стане може да продължим с DDS и ComboFix.

П.П. Nikssi нали си имате HJT-TEAM :D

Link to comment
Сподели другаде

Обикновено заразите използват произволни и различни имена за файловете и ключовете в регистратурата си. За текущата гадинка съм 99.99% убеден, че на същия принцип.
Link to comment
Сподели другаде

На инфектирана ОС пред очите ми два-три дни така и не успя да се обнови Comodo IS Free.Ъпдейтването бе блокирано от непознат и превъзхождащ защитата вредоносен код. Вчера нашега инсталирах Zone Alarm Internet Security Suite 8 и тази ОС направо литна сякаш като на свеж Win - а уж щях да я преинсталирам... Засега няма да коментирам този американо-руски интегриран пакет, който е стъпил на една от най-популярните защитни стени. А D+ при Comodo IS уж беше на параноични настройки... Явно всичко е доста относително и индивидуално. А доста неща опират и до късмет - как не можа примерно Tanganika да срещне нещо подобно - напоследък вече ми писна Comodo да е безсилен и безучастен. В резултат загубих каквото и да е желание да го инсталирам и да се занимавам с този безплатен шпиониращ безхаберник! Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Не съм особен фен на COMODO, но D+ е доста солиден защитен модул. Не знам точно каква е ситуацията, но просто искам да кажа, че е възможно зловредният код да е проникнал заради потребителска грешка. Обикновено това е причината, когато става въпрос за по-надежден HIPS като цяло.
Link to comment
Сподели другаде

Да - влизам им в сайтовете и просто чета - те на това залагат. Нормално е всеки ползвател да сгреши поне няколко пъти при безбройните въпроси на Comodo. Рискът е по-голям при повече инсталирания на програми. Ако това последното липсва - програмата направо е уникално добра. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...