Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте:Днес сканирах със Malwarebytes' Anti-Malware и ми откри това- mbam_log_2009_03_16__19_25_33_.txtпонеже не съм работил със програмата и незнам дали трябва да ги трия.Иначе съм със windows xp sp3 антивирусната ми е avg 8 и ползвам Spybod Search &Destroy,но при последното сканиране не откриха нищо. :help:
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте:Днес сканирах със Malwarebytes' Anti-Malware и ми откри това- mbam_log_2009_03_16__19_25_33_.txtпонеже не съм работил със програмата и незнам дали трябва да ги трия.Иначе съм със windows xp sp3 антивирусната ми е avg 8 и ползвам Spybod Search &Destroy,но при последното сканиране не откриха нищо. :help:

 

Според мене най добре деинсталирай играта и после сканирай отново с MBAM и ако намери остатъци ги триеш наред.

Link to comment
Сподели другаде

http://www.pcreview.co.uk/forums/thread-1996256.php

 

Виж тука какво пише и снимка на това което се зарежда

Да си кажа честно не съм на ''ти" със английския,но доколкото виждам трябва да махна игрите от pop cap games между другото преди време avg ми беше намерила нещо във някоя игра от тези и тогава я махнах само нея.Извинявам се за некомпетентността ми,но ако може малко обяснение? :no:

Link to comment
Сподели другаде

Да си кажа честно не съм на ''ти" със английския,но доколкото виждам трябва да махна игрите от pop cap games между другото преди време avg ми беше намерила нещо във някоя игра от тези и тогава я махнах само нея.Извинявам се за некомпетентността ми,но ако може малко обяснение? :no:

http://translate.google.com/translate?prev...history_state0=

 

Така можеш да прочетеш нали? Виж ...доколкото разбрах вече си дялнал заразите така,че това е само инфо за в бъдеще :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

http://translate.google.com/translate?prev...history_state0=

 

Така можеш да прочетеш нали? Виж ...доколкото разбрах вече си дялнал заразите така,че това е само инфо за в бъдеще :thumbsup:

Интересно,че spybot 1.6 от доста време не намира нищо от като сложих avg 8.0,да не би да ди пречат двете програми?

Link to comment
Сподели другаде

Не би трябвало да си пречат. И все пак не се учудвам, че Spybot не намира нищо. От доста време програмата е догонваща. То всъщност всички програми, които разчитат на дефиниции са догонващи малко или много, но Spybot поизостана, а това е жалко, защото има продуктът има някои характерни особености и възможности, които наистина ми допадат са реализирани добре.
Link to comment
Сподели другаде

Не би трябвало да си пречат. И все пак не се учудвам, че Spybot не намира нищо. От доста време програмата е догонваща. То всъщност всички програми, които разчитат на дефиниции са догонващи малко или много, но Spybot поизостана, а това е жалко, защото има продуктът има някои характерни особености и възможности, които наистина ми допадат са реализирани добре.

Тя така и така не ми върши дали да не я деинсталирам и нужно ли е да сканирам със някоя друга програма за остатъци?

Link to comment
Сподели другаде

Преводът е изпратен още ноември миналата година, но още не е вграден. Подпитал съм защо се бавят, но няма отговор. Започвам да си мисля, че няма да доживея да видя превода вграден в програмата. В краен случай ще го пуснем за самостоятелно сваляне, докато от авторите не се наканят да го вградят (ако въобще някога стане). Колкото програмата е добра, толкова поддръжката е апатична и на практика липсваща.
Link to comment
Сподели другаде

Иначе пък бълват постоянно нови версии. А може пък и това да е причината да се бавят с превода... Програмата наистина не е лоша. Аз също често я ползвам.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Здравейте:Имам следния въпрос,инсталирах на един компютър програмата Malwarebytes' Anti-Malware и след сканиране намери 1 trojan,който беше във system32 и други гадинки след като ги махнах се рестартира и после nod32 ,която си беше инсталирана изведе съобщение за вирус и долу във таск бара се появи съобщението,че няма антивирусна програма обнових дефинициите на nod32,но съобщението си остана.После деинсталирах nod32 и инсталирах avg 8.0 обнови се,но пак си остана съобщението,че няма анти вирус,някои ако има някаква идея може да сподели.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...