Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте.

Значи имам един проблем с програмата и знам че това не е раздела в който трябва да пиша ама не ми се отваря нова тема нека сичко да е на едно (ако модераторите решат че не трябва да е така нека да я преместят)

 

Проблема е такъв.Много ми хареса програмата и си я свалих след това я инсталирах и влезнах в нея.После исках да си сложа емот-иконка на поста (аз съм с браузер Mozilla Firefox).Но като хванах емот-иконката и започнах да я влача до там където искам да ми излезне на поста и я пуснах нищо не тава.Не ми се появява никакъв текст или емот-иконка.А като влезна с IE сичко си е както трябва.Мога да си слагам емот-иконка на поста.

Та въпроса ми е някои знае ли как мога да си слагам емот-иконки от Mozilla Firefox?Някакво разширение ли иска или нещо подобно.

Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей.Аз съм с мозилла фирефокс и нямам никакви по-специални настройки.Емотиконките-само чукам върху тях и сами си излизат тук...проблема едва ли е в браузъра.Също ползвам PostSmile v5.2.

http://www.postsmile.com/img/emotions/92.gif

Link to comment
Сподели другаде

Еми при мен не става.Аз също съм с PostSmile v5.2 и нали ви казвам пускам го и си избирам някаква емот-иконка надискам е нищо не става , влача е до там където трябва да излезне в поста ми и не ства.

А когато влезна с IE сичко си е наред мога да си слагам емот-иконки без никакъв проблем, ама на мен ми трябва с мозилата.

 

infinity1305:

Може ли да ми кажеш с какви раширения си и да ми кажеш какви настроики си променила (защото аз не съм променил никакви настройки на програмата) може да е от това.Ще съм ти много благодарен

Link to comment
Сподели другаде

Vankata аз в момента нямам никакви настройки/наскоро форматирах/ и както е мозилла фирефокс,при изтеглянето и инсталирането,така е и при мен.Сега пробвах и с опера и с ИЕ,от любопитство.Емотиконите си излизат.Аз мисля че не е от браузъра проблема при теб...А програмката ти е регистрирана,нали?
Link to comment
Сподели другаде

Програмата ми е регистрирана.Значи как така проблема не е в браузара а в мен?Ако беше при мен проблема нямаше да излиза емот-иконката в IE а тя излиза.Нещо в браузера ми е проблема ама сега ще видя.Ще се поразровя малко и ще видя дали мога да го оправя.Благодаря все пак за съдействието.
Link to comment
Сподели другаде

Ванка, я си провери макромедия флаш 8- програмата я изисква. Виждам, че емотите ти са подвижни, но знае ли човек. Провери си коректното инсталиране на медията за всеки случай. Щом в IE нямаш проблем, не би трябвало да е от флаша, но все пак. От опит глава не боли. На мен пък ми звучи като нещо с браузъра ти. Успех и пиши какво е станало.
Link to comment
Сподели другаде

Здравей дани значи проверих програмата си е наред.

Значи преинталирах програната, преинталирах браузера и нищо не помогна.Някои има ли някакви други идей защото е малко досадно всеки път да влизам с IE и да си слагам иконката и после да я копирам в мозилата.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей дани значи проверих програмата си е наред.

Значи преинталирах програната, преинталирах браузера и нищо не помогна.Някои има ли някакви други идей защото е малко досадно всеки път да влизам с IE и да си слагам иконката и после да я копирам в мозилата.

Кажи какви разширения ползваш.Пробвай чрез метода на изключването да видиш дали някое разширение не ти прави проблем.

http://pics.softvisia.com/design/pics/826/1084108610791080108310728ps.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Кажи какви разширения ползваш.Пробвай чрез метода на изключването да видиш дали някое разширение не ти прави проблем.

http://pics.softvisia.com/design/pics/826/1084108610791080108310728ps.jpg

 

Не и това не помага.Изключех си сичките разширения и нищо не тана пак същото. :(

Аз имам една идея.Значи някой който иска и може да слага емот-икони от мозилата нека да направи едно exe. с неговите настройки и разширения и да го пусне като линк аз да мога да го дръпна и да го инсталирам.И да видим дали ще стане.Благодаря предварително.

 

А ето ги и мойте разширениа:

 

http://pics.softvisia.com/design/pics/826/1076108910721076108910727yk.th.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Здрасти Ванка!

Ако желаеш свали си тази програмка, която ще ти направи настройките на лисицата:

сваляне

Програмата прави настройките вместо теб. Безплатна е!

инфо

Link to comment
Сподели другаде

Това е една много полезна малка програмка,която,благодарение на danina изпробвах и аз.Понеже неразбирам много,за мен е идеалното решение за настройките на фирефокс.Освен това поддържа и български.Ванка-така оправих проблема,за който ти писах.Опитай и ти. :)
Link to comment
Сподели другаде

Не става хора.Пробвах и с тази програма ама не става. :( Незнам просто какво да правя.Но не съм чак толкова за тези емот-иконки.Щом немож неможе.А и ще е хубаво вече да сложат по хубави емот-иконки в сайта поне тях да мога да ползвам. :)
Link to comment
Сподели другаде

Здравей отново Ванка!

Заради твоя проблем си инсталнах лисичката и не съм пипала абсолютно нищо по настройките! Нищо не съм добавяла. Нямам никакъв проблем нито с въвеждането на хипервръзки, нито с емотиконите. Съветвам те да направиш следното:

1. Дейнсталирай си всички приложения. Нека лисичката ти остане, така както е била настроена по подразбиране при инсталацията.

2. Направи си едно много хубаво почистване на компа и регистрите.

3. Пробвай с емотиконите, нооооооооооооо по следния начин:

избираш емотикона, с ляв бутон на мишката кликваш само веднъж върху него и той автоматично се прехвърля на мястото, където ти е маркера. Не го влачиш с мишката и не цъкаш два пъти. Само веднъж върху избрания емотикон. Действително понякога не иска да стане, но няма да се отказваш. Ако стане така мини на нов ред и тогава пробвай пак. Или я завлачи, въпреки че със сигурност така няма да стане. По някакъв начин тези действия разблокират програмата и емотите се появяват. Пробвай и пиши!

http://www.postsmile.com/img/default/1110.gif

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.

Мисля че пак ще ви разочаровам но не стана.Направих сичко това което горе ми казахте и не стана.Искам да благодаря на danina и infinity1305 и да им кажа че съм много радостен за това че направиха сичко възможно да ми помогнат.Също искам да кажа че не е нужно да го правят и не съм чак толкова за тази програма.Аз ще влизам през IE и ще ги слагам.И пак казвам не се мъчете повече проблема не е в програмата не е в браузера не е в компютъра е проблема е че съм малко тъпичък и не мога да си оправя една програма. <_<

Благодаря ви

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...