Jump to content

Изхвърляне с надпис : Windows has closed this program!


Препоръчан пост

Отговорът на Night_Raven е повече от логичен на база на това, че не си пояснил изобщо нищо за проблема си - кога се появява, при какви обстоятелства, с каква операционна система си, какво си инсталира преди да се появи и какво си направил като опит за решаването му досега.

 

Така че - какъвто въпроса, такъв и отговора ;)

Link to comment
Сподели другаде

Миличкият той. Съчувстваме ти.

Горкият той.И аз ти съчуствам.Много малко инфо си дал.

Според мен му затвяря explorer.exe щом като влиза в папка го спира.То папката пак е програма щото се управлява от explorer.Незнам,да пробва ме с друг explorer.exe ли?Дали ще реши проблема???Нямам си и на представа

Link to comment
Сподели другаде

Горкият той.И аз ти съчуствам.Много малко инфо си дал.

Според мен му затвяря explorer.exe щом като влиза в папка го спира.То папката пак е програма щото се управлява от explorer.Незнам,да пробва ме с друг explorer.exe ли?Дали ще реши проблема???Нямам си и на представа

 

Моля, моля, но по-добре е да не се подиграваме с момичето! Ако някой иска да се захване да и помогне - нека да заповяда :yes: !

Тя едва ли има достатъчно богати понятия, че така да и обясняваме.

 

Night_Raven, предлагам ти такъв тип молби директно да бъдат пренасочвани към темата със "задължителна минимална информация преди оказване на помощ"! Нали!?

Link to comment
Сподели другаде

Моля, моля, но по-добре е да не се подиграваме с момичето!

Опа. Ами, според профила е момче. Бързата справка (кликане върху прякора и поглеждане дали иконката е синя или розовка) ми каза, че е момче. Иначе наистина в другата тема пише, че ще е "благодарна". Върви разбирай за какво става въпрос. :)

 

Night_Raven, предлагам ти такъв тип молби директно да бъдат пренасочвани към темата със "задължителна минимална информация преди оказване на помощ"! Нали!?

Това малко не го схванах.

Link to comment
Сподели другаде

Май тръгнахме малко Оф, ама нейсе!

:offtopic:

 

Това малко не го схванах.

 

Идеята ми беше, при такъв тип "осакатена" информация, единствения отговор трябва да бъде линк към страница със "минимална информация преди оказване на помощ". На мен ми се е мяркала такава в сайта, но ти знаеш най-добре, дали има такава, ако няма, то не е зле да се направи.

Например:

1) Минимална информация при хардиерен проблем;

2) Минимална информация при софтуерен проблем;

може да се доразвие и с Минимални действия при заразяване със зловреден код(нека да не е само с вирус) и т.н.

Може да се окажат и в Правилата на форума...

Това са само идеи... :blush:

Link to comment
Сподели другаде

maradist

Виж:

http://support.microsoft.com/kb/875351

http://answers.yahoo.com/question/index?qi...05074329AAfZroA

Обяснение с картинки:

http://bubble.ro/Data_Execution_Prevention...Windows_XP.html

За информация в Google търсиш на: Windows has closed this program

 

VY 73!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...