Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте .

Хванах някакъв много смотан вирус. Имам Kaspersky тя намери малко вируси и ги изтри няма проблеми но това съобщение не изчезваpost-5936-1222281480_thumb.jpg

Моля помогнете :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :bang: :offtopic:

Link to comment
Сподели другаде

Още по-добре Malwarebytes' Anti-Malware. SUPERAntiSpyware обаче също остава препоръчителна като допълнение на MBAM. :)

Сканирай и с двечките. Антивирусните в момента са общо взето безсилни срещу най-разпространените заплахи, което ги прави леко ненужни постепенно - нуждата от тях спада бавно, но сигурно.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Здравейте можете ли да ми кажете как се работи с COMODO BOCLEAN 4.27 и добра ли е програмата.От скоро на декстопа ми излиза съобщение че компа е в риск и е заразен (от Antispyware) но като го сканирам с не ми дава никакви зарази.Опи8тах и с Spybot там пук не може да изчисти някои, и още някои кото дават че няма проблем.А проблем явно има.Затова ако можете помогнете.Благодаря много!
Link to comment
Сподели другаде

Подобни съобщения са фалшиви и са т.нар. rogue програми, които заблуждават потребителя, че е заразен, и го карат да свали конкретен инструмент, който всъщност само задълбочава проблема. На такива съобщения никога не бива да се клика и не бива да се сваля НИЩО, което те предлагат.

Препоръчвам да сканираш със SUPERAntiSpyware Free и Malwarebytes' Anti-Malware. Rogue Remover също не пречи да се пусне веднъж.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...