Jump to content

Препоръчан пост

Не се притеснявай да изкажеш мнение. Всеки има право на такова и няма да се обидя или разсърдя на някого за това, че счита чуждо мнение за вярно.

Всъщност подобни изказвания са по-изнервящи от същинското "вземане на нечия страна". :)

 

 

С риск да прозвуча детински ще кажа, че нямам намерение да си стискам ръцете с конкретния потребител. Не мога. Не и след като знам откъде идва и какви са ни били срещите там и съответно какво ми е мнението за него. А и не вярвам, че той (и не само) би могъл искрено стисне ръката ми, без да има задни мисли (все пак вече изказа своето мнение така или иначе).

Всеки може да тълкува решението ми както намери за добре.

 

Венци, глобален админ си бе човек, това ли е примерът, който трябва да даваш?!

Аз лично ти се възхищавам на знанията, с които разполагаш...Малцина могат да бъдат толкова компетнетни, като теб, широкоскроен човек си, но в случая не си прав, демонстрираш кофти отношение! Да нямаш простителност в сърцето си, въобще не говори добре за теб!

Аз не съм овластен да те съдя и затова ще си замълча!

Link to comment
Сподели другаде

Прошката е за онези, които я заслужават. Имам си причини да реагирам така. Не всеки ги знае и затова не всеки е наясно защо го правя. А и не разбирам какво му е лошото на примера, който давам. Не плюя и не обиждам. Единственото ми по-остро изказване беше "сляп фанатик", което може да е остро, но е вярно. От моята гледна точка аз също помагам на автора на темата (и не само на него), като 1) го(ги) уведомявам за силното пристрастие на конкретния потребител и 2) като известявам hlevoust за информация, която явно е пропуснал. Ако логиката на hlevoust за това, че помага, е правилна, то моята също е такава.
Link to comment
Сподели другаде

Прошката е за онези, които я заслужават. Имам си причини да реагирам така. Не всеки ги знае и затова не всеки е наясно защо го правя. А и не разбирам какво му е лошото на примера, който давам. Не плюя и не обиждам. Единственото ми по-остро изказване беше "сляп фанатик", което може да е остро, но е вярно. От моята гледна точка аз също помагам на автора на темата (и не само на него), като 1) го(ги) уведомявам за силното пристрастие на конкретния потребител и 2) като известявам hlevoust за информация, която явно е пропуснал. Ако логиката на hlevoust за това, че помага, е правилна, то моята също е такава.

 

 

Оооооо, не си прав!!! Прошката е за всеки, от прошка не се нуждае само безгрешен човек, такъв няма!

На теб ли се налага да обяснявам проблематиката на проблема?! Това за сляпия фанатик, далеч минава и най-острото изказване...Това си е чиста обида! При това започна първи, и ако мислиш, че такова отношение подобава на глобален адимин...

Аз не искам да звуча, като някой, който те поучава, или съди, но ще ти кажа, че : Многото знания - възгордяват", а :"Гордостта - предшества падението...!". Не можеш да простиш, понеже в душичката ти има обида и вероятно огорчение, които предизвикват гордост.

Ти си умен и способен човек, сигурен съм, че ще разтълкуваш казаното от мен правилно,след това всичко вече е решение!

Успех, и да спрем дотук...защото твърде се отдалечихме от темата!

Link to comment
Сподели другаде

...Успех, и да спрем дотук...защото твърде се отдалечихме от темата!

От цялата истерия и излишно нагнетяване на обстановката не разбрах дали авторът на темата е успял да си реши проблемите.

Останалото е без значение, аз нямам какво да деля с никого, в т.ч. и с Night_Raven, а и вероятно той с мен. Просто сме инакомислещи хора с по-чепати характери, нищо повече.

Link to comment
Сподели другаде

Това за сляпия фанатик, далеч минава и най-острото изказване...Това си е чиста обида! При това започна първи, и ако мислиш, че такова отношение подобава на глобален адимин...

Истината боли, нали.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
С извинение за късно мнение и без ирония бих попитал - защо нямам проблеми с деинсталирането на които и да било програми !? Не ползвам специални деинсталатори и нямам предвид винаги лесното решение с преинстал в каквато и да е форма. Споделям незадоволителна преценка за руската и за словашката програма. Защото не са между най-добрите. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...