Jump to content

Проблеми с нещо като вирус


Препоръчан пост

Току що рестартирах след всичко което ми беше превел от IVAN И ВСИЧКО Е НАРЕД. СТАНА НА 100%, само имаше малка разлика между посочената директория HKLM. Моята беше HKNY или нещо такова. Търсих там и забелязах на едно място въпросното exe и то беше различно. Беше mshtml23, а това което беше посочено беше mhtmldat32 и след това съшата прцедура. Накрая рестарт и сега всичко си е ок както преди. Благодаря на IVAN и специални благодарности на Sir Whiliam. Даже вече си ми тръгна nod32. Нямаше я, като имах вируса. А искам да питам дали има смисъл от тази антивирусна, след като е out of date. Не мога да я обновявам. Как може да се обновява и къде трябва да се направят настройки или нещо такова. Благодаря ви!
Link to comment
Сподели другаде

Няма как да ти дадем начин за обновяване на NOD32, освен официалния. Aко при теб NOD32 е престанала да се обновява, може би си използвал пробна версия на програмата. След като изтекат 30 дни, ще трябва или да я деинсталираш, или да си купиш лиценз. В нашите форуми трети начин няма да намериш.

 

Или използвай някоя безплатна алтернатива. Може да пробваш avast!.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря! Деинсталирах NOD32 и си сложих програмата, която ми препоръча и сега се заемам със сканиране. Това, че си оправих компютъра без преинсталация се дължи на вас, за което благодаря още веднъж. :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...