Jump to content

Как да премахна един троянски кон?


Препоръчан пост

Здравейте

Преди една седмица антивирусната ми програма (Аваст) ми показа съобщение че имам Троянски кон опитах се да дам "изтриване; преместване във вир.клетка" ама не ставаше нищо и дадох "изтрии след рестарт" и реснах компа и съобщението повече не се показваше изтрих ръчно папката в която ми показа че е тр.кон до тук всичко ОК но от тогава компа от време на време се натоварва мн. яко и немога нищо да отворя изписва ми някакви грешки или въобще не може да се отвори, след ресване и изваждане на интернет кабела всичко е ок.

 

Та въпроса ми е как да се отърва от това нещо че не ми се прави формат Ц

 

 

А да също така сканирвах много пъти с аваста и с нод32 но нищо не откриват.

Благодаря предварително

Link to comment
Сподели другаде

Здравей :)

 

Може ли да дадеш малко повече инфо - какви са тия грешки които ти излизат , какъв windows ползваш.

 

Също така - когато компютърът ти отново се забави можеш ли да отвориш Task Manager-а на Windows (Alt + Ctrl + Del ) и да видиш кой процес товари най-много процесора ?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей :)

 

Може ли да дадеш малко повече инфо - какви са тия грешки които ти излизат , какъв windows ползваш.

 

Също така - когато компютърът ти отново се забави можеш ли да отвориш Task Manager-а на Windows (Alt + Ctrl + Del ) и да видиш кой процес товари най-много процесора ?

 

Значи ОС е XP, а грешките не ги помня какви бюха едната мисля че беше microsoft visual c++ (нещо такова мисля че е) и е показва когато отворя Скайпа. А колкото до task manager когато го отворя горе менютата ми остават само две application и process но не мога дотворя нито едно от двете, но понякога се излъгва и става номера...

Значи тези работи ги прави само когато се натовари

за сега не се е обадило още но ще го издебна някога и ще се опитам да проверя в task manager

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...