Jump to content

Въпрос относно инсталиран софтуер


Препоръчан пост

Здравейте,

Дано темата е за този раздел, ако не ще помоля да бъде преместена.

Доста се чудих къде да я пусна.

Въпросът ми е следния:

При отваряне на RegSupreme Pro, първото нещо което виждам в "инсталиран софтуер" е това:

 

http://www.softvisia.com/orion/Drugi/27.jpg

 

нямам проблем с ПС то, просто ми е странно дали тва е нормално, при сканиране за вируси, всичко изглежда повече от добре, така че едва ли е вирус, но какво пък да е?

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да кликнеш с десния бутон и да избереш повече информация. Нямам RegSupreme Pro, но при RegCleaner, която е на същия автор, има опция за подробна информация. Виж там към кой ключ в регистрите води.
Link to comment
Сподели другаде

Прекалено редовно дори почиствам регистрите, само с "RegSupreme Pro" за сега, сканирам с антивирусната, тук дори в history нямам нищо, ей сега ще сканирам със "Spybot - Search & Destroy" и ще пиша отново...

 

Едит:

Май няма нищо подозрително засега:

 

http://www.softvisia.com/orion/Drugi/29.jpg

 

Между другото, дали има някаква зависимост между това непознато "нещо" и "RegCleaner", понеже той странно не иска да стартира докато не направя доста опити?

Освен това забравих да спомена че често използвам и "Regrepair" за почистване на регистрите, което ако не се лъжа е инструмент от "Absolute Uninstaller"

Редактиран от orion
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

пробвай на EN.

програмата е платена.

Можеби тук се крие отговора на въпроса?

VY 73.

 

Привет Pesho,

Би ли казал какво е "EN" и "VY 73" моля те, че нещо не схващам.

Link to comment
Сподели другаде

EN е съкращение за Английски език. Предполагам, че Pesho те съветва да пробваш с английския интерфейс на програмата, защото тези въпросителни може да са заради неправилно разчетен енкодинг.

 

А "VY 73" е просто подписа на Pesho :) Може би трябва да го отдели малко от постовете си, за да няма объркване.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря Tragedy (Миленски), както и на още един приятел от форума (приятел, защото безкрайно много ми е помагал) за разяснението относно отговора на Pesho.

Извинявам се, ако с нещо съм го обидил с питането си!

И да ви кажа че Англиийският интерфейс с нищо не промени нещата, ако няма други мнения по темата, аз имам една странна идея, която с удоволствие ще споделя с вас, ако всичко е наред след като опитам.

Още веднъж - Благодаря ви!

Редактиран от orion
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...