Jump to content

ДПС напуска народното събрание


Препоръчан пост

Лютви Местан е заявил че ДПС напуска парламента.

Това във връзка че е гласувано че в изборите за европарламент могат да участват само "отседнали" в страна от ЕС поне 3 месеца.

Това лишава от глас изселниците в Турция, Сърбия (западните покрайнини), Америка и други страни извън ЕС.

Link to comment
Сподели другаде

И къде ще ходят като напуснат?! В турския парламент ли? ха-ха! Очевидно по този начин г-н депутата Местан цели да провокира скандалче, намеквайки, че се дикриминира част от "българските" граждани....дали българските изселници в Китай ще имат правото да гласуват за Европейско представителство?! Аман от нагляри!!!
Link to comment
Сподели другаде

Гледах ги по новините,заплашваха се с Станишев с предсрочни избори.Беше време това безобразие да спре,предполагам че след влизането ни в ЕС влиянието на ДПС ще намалее.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Все си мисля, че някои наши сънародници се изселиха доброволно преди толкова много години и нехаят за нас, но държат да диктуват кой ще ни управлява - някак си не е коректно ... Просто ми омръзна от техните претенции в тази насока.
Link to comment
Сподели другаде

Все си мисля, че някои наши сънародници се изселиха доброволно преди толкова много години и нехаят за нас, но държат да диктуват кой ще ни управлява - някак си не е коректно ... Просто ми омръзна от техните претенции в тази насока.

винаги ще има претенции , става дума за много пари .

Редактиран от sisosiso
Link to comment
Сподели другаде

Да го напуснат, ама завинаги

 

Подкрепям с двете си ръце!

винаги ще има претенции , става дума за много пари .

Колкото и да не ми иска да беше вярно... трябва да го призная. За съжаление вече никъде не можеш да намериш "чисто" място. Където и да се обърнеш все пари искат, не знам кога ще почнат и въздуха да ни таксуват, апаратчета като топломерите ще измислят, докато дишаш през него да ти отчита всеки литър въздух, а и да не може да се свали без да го повредиш! Какво доживяхме!

Господи, слез и си събери си вересиите!

Редактиран от Irina
Link to comment
Сподели другаде

ДПС ще са си в парламента и ще ни вземат пари за каквото и колкото им скимне докато продължаваме да се държим както до сега :)

Под твоето досега аз разбирам:

Ние сме смели само на приказки и колкото по-анонимни толкова по-добре.

Имаме висши идеали, цели и ценности отново само на приказки - когато се отнася за народното благо зависещо от държавата.

Масово народа ние съставен от гъзолизци и дупедавци вписващи се в горните две категории.

За съжаление това е генетично заложено психическо увреждане и нас като нация и не виждам, дали някога ще има човек способен да ни подтикне към промяна в това отношение.

Докато не се елиминират горните ... факти, ДПС ще съществува и ще ни яде от паничките докато България съществува.

 

АСД, ако си имал предвид горепосоченото с огорчение трябва да кажа, че съм съгласна, колкото и да ми неприятно, защото аз бидейки Патриот, нямам право да си затварям очите пред действителността.

Ако имаш предложения за решение ще чакам :) ;)

Link to comment
Сподели другаде

Правилно си ме разбрала какво съм имал предвид. За съжаление все още не съм намерил решение на проблема. И си мисля,че евентуално такова решение би могло да се намери в далечното бъдеще т.е. когато се минат няколко поколения,но не е сигурно че ще се случи. Защото ние вместо да се подобрим сме се влошили за времето от освобождението до сега все се надявам да сме в края на тенда въпреки че не виждам индикации да обърне посоката.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...