Jump to content

Въпрос за възможен проблем с вирус


Препоръчан пост

Баце виш сега.. най-добре направи един преинстал на wid-а си

и внимаваи какви скриптове слагаш на PC-то за в бъдеще.

А ако си решил да се бориш мога да ти дам една добра програма която

ще ти свърши работа срещу irc.exe проблема ако още има такъв.

 

Казва се ProcessPatrol малка програмка и мн добра, мисля че няма да имаш

проблеми с работата с нея.

http://peyu.hit.bg/ProcessPatrolSetup.rar

 

luck

 

edit: можеш да ме намериш в skype: coldblood8 ако искаш нещо да попиташ

за програмата processpatrol.

Tази "програма", която препоръчваш няма официална страница. Може да се намери все още тук-там. Ето пример @ Simtel.Net.

 

Защо желаеш да препоръчаш точно тази програма, не е ясно. А какво прави тя в случая с irc.exe, също не е ясно. Това че е "мн добра" отново не означава нищо.

 

Може да помислиш за малко допълнителни часове работа с българската граматика и правопис, преди да пуснеш отговор. Успех!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
Tази "програма", която препоръчваш няма официална страница. Може да се намери все още тук-там. Ето пример @ Simtel.Net.

 

Защо желаеш да препоръчаш точно тази програма, не е ясно. А какво прави тя в случая с irc.exe, също не е ясно. Това че е "мн добра" отново не означава нищо.

 

Може да помислиш за малко допълнителни часове работа с българската граматика и правопис, преди да пуснеш отговор. Успех!

:offtopic: Здравей те,

„колега” не че съм от тези който не си признават грешките, но „магарето си в калта не оставям”.

Това че съм пропуснал една буква, по точно съм заменил с друга или съм съкратил дума неправилно дава ли Ви право да се явявате като дразнител?

Всеки желаещ който иска да разбере какво представлява именно тази програма може спокойно да попита чичко Гугъл. А и името на програмата говори моного за самата нея, нали? Препоръчвам я защото преди време ми свърши страхотна работа, въпреки че днешно време има страшно много алтернативен софтуер!

П.п. Темата най-вероятно вече е забравена дори от автора, но това не пречи да изкажа колко ме е яд на такива потребители като Вас „Sir William” Имам чувството че когато сте натиснали бутона „отговор” не сте искали да помогнете на автора, а може би само да направите 1 мнение повече. Искрено се надявам всичките Ви 1933 мнения да не са като това което коментирам в момента. Дълго се чудих дали да напиша отговор, но накрая неиздържах и го написах! Преди да решите да пишете отново където и да било замислете се първо.. дали трябва да се изказвате въобще и дали вашето мнение ще бъде ОФФ топик! :offtopic:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...