Jump to content

Samsung Galaxy A02s - Проблем с зареждане на батерията.


Препоръчан пост

Здравейте! Пак съм аз....

Какъв е проблема? Ами от известно време като го включа да зарежда, не зарежда. Смених захранване, кабел - не! Телефона е. Наложи ми се да го рестартирам и той взе че започна да зарежда. Кара около една седмица и пак тази сутрин, отказа. Сетих се, че след рестарт се оправи и пак го рестартирах. Пак започна да зарежда. 

Та си мисля...дали ако му върна фабричните ще се оправи, или няма да му се размине сервиза? Питам не за друго, защото ако върна фабричните после цял ден ще си играя да въстановявам всичко, че имам и програма за банкиране...

Благодаря! :)

 

Link to comment
Сподели другаде

преди 1 час, barbuncela написа:

Здравейте! Пак съм аз....

Какъв е проблема? Ами от известно време като го включа да зарежда, не зарежда. Смених захранване, кабел - не! Телефона е. Наложи ми се да го рестартирам и той взе че започна да зарежда. Кара около една седмица и пак тази сутрин, отказа. Сетих се, че след рестарт се оправи и пак го рестартирах. Пак започна да зарежда. 

Та си мисля...дали ако му върна фабричните ще се оправи, или няма да му се размине сервиза? Питам не за друго, защото ако върна фабричните после цял ден ще си играя да въстановявам всичко, че имам и програма за банкиране...

Благодаря! :)

 

Опитай с друго зарядно като за начало ,а може също така и батерията да и е дошло време за смяна. Е не пречи да опиташ с hard reset ,ако нещо софтуера е сбозил ще се реши проблема.

Link to comment
Сподели другаде

преди 40 минути, Деф написа:

Опитай с друго зарядно като за начало

Това го направих, че и кабела смених. За батерията, не знам...в момента е на 100% а и диагностиката показва ОК за батерията. За хард ресет не съм се сетила!

Май стана след последната актуализация на ОС...мда

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...