Jump to content

Мираж ли е сексът след 40


Препоръчан пост

Една пета от българите разчитат на секс хапчета за по-качествен любовен живот

Желанието на българският мъж за добър секс категорично не намалява след 40-годишната възраст. На половината българи обаче им липсва сексът, който са имали в младежките си години.

 

Това сочат данните от националното проучване "Сексуално жизнен ли е българският мъж?", проведено от агенцията за маркетингови изследвания "Маркет Тест" през Април тази година. Анкетата обхваща 607 души - мъже (40-65 години) и жени (35-55 години).

 

Ако можеше да подобри неговият сексуален живот, българинът би заложил на по-голямачестото на сексуалните контакти, а българката - на по-голяма спонтанност в секса. 29% от мъжете обаче вярват, че ще подобрят качеството на сексуалният си живот, ако сменят партньорката си, докато 66% от дамите залагат на създаване на подходяща атмосфера. Българките, за разлика от своите партньори, са по-смели и разкрепостени и биха освежили секса с играчки и секс-хапчета за допълнително стимулиране на усещанията. Оказва се, че една пета от българите разчитат на секс хапчета за по-качествен любовен живот. Данните категорично доказват, че оранжевото хапче левитра на "Байер", което осигурява естествен и спонтанен секс, е най-близко до представата на българският мъж за сексуален успех. Според допитването ефектът му трае достатъчно дълго - между 6 и 10 часа, и е на по-достъпна цена от останалите медикаменти в класа си. Резултатите от изследването, предоставени от д-р Румен Бостанджиев, очертават профила на сексуално жизненият мъж на 40 години, който определя секса, сексуалната задоволеност на партньорката и спонтанността на акта като особено важни.

Редактиран от MasterRalf
Link to comment
Сподели другаде

MasterRalf, предполагам, очакваш да коментирам :P

 

За всички млади мъже и жени тук ще кажа: че изводът от изследването "Желанието на българският мъж за добър секс категорично не намалява след 40-годишната възраст. На половината българи обаче им липсва сексът, който са имали в младежките си години." е абсолютно верен. Намалява не желанието, а възможността. И то не основно по физически причини, а по често житейски - натрупват се грижи, стрес и сексът малко по малко остава на заден план. Ако обаче човек успее да съхрани духът си млад, то сексът след 40 е едно изключително приятно изживяване.

Така че, мили момчета и момичета, живайте си спокойно, сексът след 40 хич не е мираж :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Амиии очаквам, намирам се на работа, коментари дали ще има или не - здраве да е. Пък и не очаквам да е пълно с над 40 годишни във форума тъй че след 20 години като отворите темата да не се сдухвате - не е мираж ;)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...