Jump to content

как да разбера на кого е ИП адреса влизал в пощата ми?


Препоръчан пост

Здравейте, някой може ли да ми каже как мога да разбера на кого е ип адреса, от който е влизано в моята ел. поща?

Има начини за това. А защо не го посочиш тук? И как е влизано - паролата ли е била слаба?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, някой може ли да ми каже как мога да разбера на кого е ип адреса, от който е влизано в моята ел. поща?

Има "история на посещенията" във всяка една поща,цъкни там и ще видиш.

 

Има начини за това. А защо не го посочиш тук? И как е влизано - паролата ли е била слаба?

И защо не го спомена на момента ....и много нагло от твоя страна,не мислиш ли? :punish:

Link to comment
Сподели другаде

И защо не го спомена на момента ....и много нагло от твоя страна,не мислиш ли? :punish:

Въпросът е зададен конкретно и питащият вече явно е стигнал сам до отговори. Май класифициране "НАГЛО" според теб е и вако и тако - като при някои класифицирания на Касперски или Ikarus - то не било вирус, ама вредоносно било...Нагло е влизането в пощата, а не другите подробности. Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Въпросът е зададен конкретно и питащият вече явно е стигнал сам до отговори. Май класифициране "НАГЛО" според теб е и вако и тако - като при някои класифицирания на Касперски или Ikarus - то не било вирус, ама вредоносно било...Нагло е влизането в пощата, а не другите подробности. Поздрави

Не е вирус,а определението е потенциално нежелана програма,за теб едва ли има разлика. :punish: А какво е вирус и видове заплахи има в Google.

Link to comment
Сподели другаде

Не е вирус,а определението е потенциално нежелана програма,за теб едва ли има разлика. :punish: А какво е вирус и видове заплахи има в Google.

И сега на прокситата си ли да им ги пояснявам тези работи - тях май изобщо това не ги касае... В един друг форум ги убеждават, че имало Вечен Бан...Виж какво си писал там преди минути - "И 4945 е вече налично" ... Няма такава реалност - само "чайник", както казват руснаците, може да бъде безпроблемно баннат. "ИП адреса влизал в пощата ми" най-вероятно съвсем нищо не носи като полезна информация - ровещите любопитно често знаят и да се подсигуряват, ползвайки чужди данни. Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...