Jump to content

Има ли Bulgarian Proofing Tool For Office 2007 ?!?


Препоръчан пост

Здравейте ! Искам като пиша в офиса на български, то да ми редактира автоматично текста или да го подчертава.Преди си бях изтеглил такова нещо за 2003 . . . сега обаче не намирам за 2007 . . . някой може ли да ми помогне ? Мисля, че ще е важно за ВСИЧКИ

 

 

Благодаря предварително за вашата намеса ! Поздравите ми са отправени към Милен и Иван :crazy:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
ItaEst наистина работи с Office 2007, но link-а, посочен в горния пост е невалиден. Опитайте от тук:

http://www.bacl.org/itaestbg.html

Линкът си е напълно валиден. Tragedy го е повторил.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Здравейти,

Моля за помощ!!! :help:

Имам Офис 2007 и инсталиран ItaEst. Много странно, но след инсталацията работи само в единия акаунт, независимо дали е администраторски или с ограничени права. Какво ли не опитах -промяна на правата на акаунта, преинсталиране на програмата(ItaEst)-дори и от новия акаунт, играх си с Proofing Options...., но без успех.

 

Някой да се е сблъсквал с този проблем?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейти,

Моля за помощ!!! :help:

Имам Офис 2007 и инсталиран ItaEst. Много странно, но след инсталацията работи само в единия акаунт, независимо дали е администраторски или с ограничени права. Какво ли не опитах -промяна на правата на акаунта, преинсталиране на програмата(ItaEst)-дори и от новия акаунт, играх си с Proofing Options...., но без успех.

 

Някой да се е сблъсквал с този проблем?

Лично аз ползвам вградената проверка на правописа, която се разработва от Act Soft. Вариант на решение е да изтеглиш безплатно пробната версия на офис 2007 на български език и да я инсталираш върху текущата версия. Това ще ти даде възможност да ползваш вградената проверка на правописа

Link to comment
Сподели другаде

Вариант на решение е да изтеглиш безплатно пробната версия на офис 2007 на български език и да я инсталираш върху текущата версия.

 

А линкчинце??? Благодаря предварително! :hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

Цък, трябва да имаш Windows Live ID (поща в hotmail), за да го изтеглиш, защото изисква регистрация за изпращането на серийния номер за пробната версия 60 дневна версия. Първо избираш от падащото меню Product Language: Bulgarian и после натискаш Download, натам е ясно ;)

 

ПС: Инсталацията на офиса ще се увеличи с около 200мб, може и пак да ти поиска сп1 да инсталираш, ако си пуснал актуализациите, но като бонус получаваш и пълен интерфейс на български и пълна помощ на български

Link to comment
Сподели другаде

Цък, трябва да имаш Windows Live ID (поща в hotmail), за да го изтеглиш, защото изисква регистрация за изпращането на серийния номер за пробната версия 60 дневна версия. Първо избираш от падащото меню Product Language: Bulgarian и после натискаш Download, натам е ясно ;)

 

ПС: Инсталацията на офиса ще се увеличи с около 200мб, може и пак да ти поиска сп1 да инсталираш, ако си пуснал актуализациите, но като бонус получаваш и пълен интерфейс на български и пълна помощ на български

 

Ти си ВЕЛИК!! :hesthebest:

Дори минах без Windows Live ID (поща в hotmail) просто дадох друг имеил при регистрацията.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...