Прехвърляне към съдържание

Мненията на FreeStyle

Има 4 елемента от FreeStyle (Търсенето е ограничено от 20-February 18)

По съдържание

За този потребител

#171329 Как да настроя VPN връзка за Windows 10

Публикувано: от FreeStyle на 08 January 2019 - 19:00 в Web дизайн, мрежи и Интернет

Наскоро инсталирах промоционален пакет пуснат по Коледните и Новогодишни празници

на програмата Steganos Online Shield VPN за 1 година / включващ за този период 3 устройства /, 

като месечния и лимит определен от немската фирма "PRIANTO" е 5 ГБ/месец.

Молбата ми към участниците във форума е да ми помогнат за настройката на този софтуер

към ОС Windows 10 , която съм сигурен че е една от най-употребяваните днес сред населението !

За улеснение пускам видео свързано с тази цел, като отново моля някой от присъствуващите 

който има ВЕЧЕ НАПРАВЕНА ТАЗИ НАСТРОЙКА на Steganos Online Shield VPN на компютъра си,

да бъде така добър да съобщи ДАННИТЕ И ПАРАМЕТРИТЕ, които трябва да се попълнят в

"празните пространства" показани във видеото:

https://youtu.be/tAHZuQ2w4B0

#170774 Не мога да създам пряк път от Gadget към Device Manager в Windows 10

Публикувано: от FreeStyle на 29 September 2018 - 20:10 в Проблеми и дискусии, свързани с програми

Комлютърът  ми е Toshiba с наскоро подменена оперативна система Windows 10.

Проблема ми е че не мога да свържа gadget "NicSlim" намиращо се на работния ми плот

/от семейството на Windows 10/ с Диспечера на устройството

принадлежащ на компютъра ми !?

#169950 Искам пак мнение

Публикувано: от FreeStyle на 08 March 2018 - 19:19 в Проблеми и дискусии, свързани с хардуер

Не повече от 500!

За тези пари стрино не би могла да си купиш свестен телефон, та камо ли . . . лаптоп!?

#169647 Да докажем достойнството си на българи !

Публикувано: от FreeStyle на 10 January 2018 - 23:07 в Споделете

Както ви е известно утре започва българското Европредседателство !

Днес официално министъра на вътрешните работи обяви че за утрешния ден

са предварително обявени 9 протестни шествия в столицата !

Така че всеки един от вас според личните си възгледи може да открие мястото си

във всеки един от тях, без да чака някой друг да реши проблемите му !

Днес с трудност успях да си купя вувузелата с която смятам утре да отида на демонстрацията

обявила се срещу строежа на втория лифт в Банско !

За тези които се интересуват от този вид инструменти ще им посоча този адрес на магазин за фойверки

в кв.Младост на бул. Андрей Сахаров 551, където съм сигурен че все още може да ги откриете : 

normal_Magazin_za_foyverki.jpg