Прехвърляне към съдържание

Мненията на Sprint-Debugger

Има 3 елемента от Sprint-Debugger (Търсенето е ограничено от 07-October 21)

По съдържание

За този потребител

#161885 Голем проблем

Публикувано: от Sprint-Debugger на 03 September 2015 - 19:45 в Проблеми и дискусии, свързани с хардуер

При мен подобно нещо се беше случило при две различни ситуации:

1) Захранването изгоря при токов удар.

2) Сложих несъвместими RAM памети (накратко казано).

Успех! :)

#161097 Коя е по добрата видео карта

Публикувано: от Sprint-Debugger на 27 May 2015 - 18:41 в Проблеми и дискусии, свързани с хардуер

Търси в модела на видео картата да присъства "Ti". Аз съм с Palit GeForce GTX 750 Ti StormX Dual 2GB и съм много доволен. При нормална работа държи температура от 30 градуса, при вентилатори на 30%. Дори като пусна GTA 5 нямам никакви проблеми, като съм настроил играта да черпи до 2GB памет. Поне в GTA 5 (за другите игра не знам) може да се изключи лимитацията за използвана видео памет, т.е. можеш да настроиш играта да използва 2,5 GB примерно при налични 2GB физически (естествено на своя отговорност). Важно е кои точно настройки вдигаш. Специално за GTA 5 мога да ти пратя оптималните, с които аз играя. При мен проблемът е процесора - Pentium® Dual-Core CPU E6300 @ 2.80GHz, 2 Core(s) и така въпросната игра върви с около 30fps (дори в минималните изисквания пише, че процесорът трябва да е четири ядрен, така че няма какво да се сърдя, че върви с 30 fps.:) ).

#158392 Може ли върху win7 като virtual PC -да се инсталира win 8.1

Публикувано: от Sprint-Debugger на 24 September 2014 - 19:19 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

С VMware Player или VMware Workstation става безпроблемно.