Прехвърляне към съдържание

Мненията на boxie

Има 6 елемента от boxie (Търсенето е ограничено от 02-February 22)

По съдържание

За този потребител

#144838 Проблем с отваряне на Facebook

Публикувано: от boxie на 30 January 2013 - 00:35 в Компютърна сигурност и защита от зловреден код

^^;

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  OTL.Txt   240.45К   1 Брой изтегляния
  • Прикрепен файл  Extras.Txt   39.65К   0 Брой изтегляния

#144828 Проблем с отваряне на Facebook

Публикувано: от boxie на 29 January 2013 - 18:35 в Компютърна сигурност и защита от зловреден код

Ето

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  JRT.txt   1.7К   1 Брой изтегляния
  • Прикрепен файл  AdwCleanerS1.txt   13.49К   1 Брой изтегляния

#144820 Проблем с отваряне на Facebook

Публикувано: от boxie на 29 January 2013 - 16:02 в Компютърна сигурност и защита от зловреден код

Изпълних всичко и архивирах файловете, заповядай.

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  files.zip   6.74К   2 Брой изтегляния

#144815 Проблем с отваряне на Facebook

Публикувано: от boxie на 29 January 2013 - 15:27 в Компютърна сигурност и защита от зловреден код

Заповядай.

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  hosts.txt   734байта   1 Брой изтегляния

#144812 Проблем с отваряне на Facebook

Публикувано: от boxie на 29 January 2013 - 15:14 в Компютърна сигурност и защита от зловреден код

Не се оправя.

#144809 Проблем с отваряне на Facebook

Публикувано: от boxie на 29 January 2013 - 14:32 в Компютърна сигурност и защита от зловреден код

Здравейте! Хайде и аз да ви се оплача,че имам проблем с фейса ^^; нямаше ме два дена, през тези два дена влизах в акаунта си чрез телефона (не знам дали има значение) връщам се на рс - влизам, но когато тръгна да отворя някое съобщение или да цъкна на друга фб страница, започва да зарежда, да зарежда, така и не я зарежда, дава ми еrror. Всичко друго си върви идеално, така е само с този сайт от около 2 дена, прочетох от тук от там, свалих си мозила - същата работа. изтеглих най-новата версия на chrome - беше си идеално за няколко минути, сега пак не иска да зарежда. Снощи също се беше оправил за малко от само себе си. Имам си ccleaner, чистя редовно. Сканирах с Anti-malware - два зловредни обекта засече,премахнах ги. DNS кеша изчистих .. друго какво да направя не знам. оправя се за малко, после пак се почва безкрайното зареждане. Ако някой знае какво друго мога да направя, моля да ми каже.