Прехвърляне към съдържание

Мненията на МоДеЛчО

Има 6 елемента от МоДеЛчО (Търсенето е ограничено от 17-October 18)

По съдържание

За този потребител

#106664 Подменю RUN

Публикувано: от МоДеЛчО на 16 October 2010 - 15:48 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

Чети тук Линк
Всичко, което ти трябва, го има тук, стига да знаеш английски.
На кратко-Това е команден ред в Windows

Ами малко ми е трудно с английският,но ще се помъча!Аз за това писах тук :)

#106649 Подменю RUN

Публикувано: от МоДеЛчО на 16 October 2010 - 13:28 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

Здравейте,
Учителят ми по информатика ми даде задания да направя нещо като представяне на това подменю!Трябва да опиша областите на приложение и за какво предимно се използва това меню RUN. Надявам се да ми дадете малко повече информация от това,че това меню се използва за бърз достъп до различни приложения (най-вече за системни настройки)или че чрез него можем да стартираме програма след въвеждането на съответната команда!

Извинете ме,ако съм пуснал темата в грешният раздел!
Благодаря ви!

#92130 Проблем с Windows XP SP 3

Публикувано: от МоДеЛчО на 02 February 2010 - 03:55 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

Понеже някак си ненавиждам Windows Vista, и реших да преинсталирам компютъра на работа (който е свързан към 3 LCD-та от порядъка на 40 инча) и сложих Windows XP SP3.Преблемът се изразява в това,че на Вистата като сложа бекграунд и излиза на телевизорите,но определен участък, който беше доста задоволителен като вариант.А след преинсталацията,без кодеци и драйвери(които мисля да сложа днес след 14:00 ч.) ми излиза целият работен плот, което никак не ме удовлетворява като вариант.Евентулно си мисля изображението на телевизорите да се зуумне по някакъв начин,но не намерих опцията в менюто им.Надявам се след като сложа драйвери и кодеци,някак положението да отиде в положителна посока,но ви моля да ми дадете някакви предложения. :bang: :lookaround: :help:
Благодаря ви предварително.

#92128 Хайде да си ги премерим ...

Публикувано: от МоДеЛчО на 02 February 2010 - 03:13 в Полезни неща

Това са ми скоростите в 03:00 ч. при положение,че тегля :)
Най-близкият:
Публикувано изображение

Най-отдалечен европейски:
Публикувано изображение

Най-отдалечен световен:
Публикувано изображение

#91607 проблем с Quick Launch Menu

Публикувано: от МоДеЛчО на 27 January 2010 - 16:01 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

На лентата за задачите, като дадеш десен бутон => Properties => Taskbar appearance. Последната отметка (Show Quick Launch) сложена ли е?

Май само това не бях погледнал.И не беше сложена отметката.Благодаря ти draco

#91602 проблем с Quick Launch Menu

Публикувано: от МоДеЛчО на 27 January 2010 - 15:15 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

Та проблемът ми е следният.След рестартиране на компютъра ми лентичката за бързо стартиране на задача изчезна и не мога да я възтановя.Опитах да я изтегля(разширя след като съм махнал отметката за Lock the Taskbar),но уви ... не стана.Поразрових се из машината, и си намерих папката Quick Lunch.Всичките ми преки пътища са на лице,но не излизат в таск бара.
Защо е станало така? И защо не мога да възстановя иконите на таск бара си?
Благодаря предварително на отзовалите се!