Прехвърляне към съдържание

Мненията на observer

Има 7 елемента от observer (Търсенето е ограничено от 17-October 18)

По съдържание

За този потребител

#23045 Може ли да се сложи Windows 98 на този лаптоп?

Публикувано: от observer на 21 March 2007 - 12:58 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

Идеята е такава, че ще се използват приложения работещи само на 98.
Споменаха ми нещо за виртуална 98ца?

За виртуална '98: http://www.softvisia...ad.php?view.882

А какви са приложенията? Ако са досовски, то те си вървят и под XP, чрез емулация.

#23043 Търся подробна информация за мониторите

Публикувано: от observer на 21 March 2007 - 12:51 в Проблеми и дискусии, свързани с хардуер

Бих искал да получа повече информация относно мониторите.

Дано ти е полезно: въпроси и понятия

#23041 Може ли да се сложи Windows 98 на този лаптоп?

Публикувано: от observer на 21 March 2007 - 12:37 в Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

Питам защото едно професионално мнение бе, че е невъзможно и преди да тръгна да експериментирам искам да се допитам до вас.

Много е вероятно (да не кажа сигурно) да имаш проблем с драйвърите. Съмнявам се, че има такива, при положение, че тази ОС не се поддържа официално. Освен това паметта няма да работи в двуканален режим. С една дума, мисля, че дори и да се подкара, то '98 ще върви доста зле.

#21620 Maya - минимални изисквания?

Публикувано: от observer на 26 February 2007 - 01:32 в Проблеми и дискусии, свързани с програми

Имам следната система..дали е достатъчна за работа с Maya или трябва да пипна още нещо по нея?
CPU AMD Athlon64 3700+ s939
MB ASUS A8R-MVP CROSSFIRE/939
HDD 120GB Samsung 7200rpm 8MB SATA2
VC ASUS EN7300GE HTD 256MB DDR2 64bit PCI-E

Не си написал колко RAM памет имаш. Минимума е 512 MB, но за комфортна работа са препоръчителни поне 1 GB (ако сега ще се учиш и 512 стават, ще я подкараш). :)

#20879 Кратко ръководство за FastStone Image Viewer

Публикувано: от observer на 11 February 2007 - 11:41 в Ръководства за работа с програми

За ползващите английски, можете да свалите пълно указание за работа с програмата от ТУК.

#1736 Ревю: Download Master

Публикувано: от observer на 04 April 2006 - 11:01 в Ревюта на програми

Локализирана е на Руски, Беларуски и Украински езици и засега не поддържа Български и Английски.

Няма и да поддържа споменатите езици, поради простата причина, че Internet Dowanload Accelerator (IDА) e платения вариант на DM. IDА поддържа други езици, включително и български.

10х to Dumper

#1725 Ръководство: Пълна оптимизация на Windows-a

Публикувано: от observer на 04 April 2006 - 09:22 в Ръководства за работа с операционни системи

Привет Abadon!

Добра работа си свършил, но това, което си написал страшно много ми напомня на статия от в. Компютри! Разбира се автора на тамошната статия е използвал някакви ресурси, но въпроса е, че ми изглежда преписано. Дано да греша! Извинявам се предварително, ако съм те засегнал и ще се радвам да ме обориш:)