Jump to content

До всички фенове на хубавата музика )


yordanp

Препоръчан пост

Обръщам се към всички съфорумци, които могат да ми помогнат.

На 21 Октомври ZZ Top ще имат концерт в България.

Аз, брат ми и баща ми сме фенове на рок музиката и единствения начин поне за сега да сме на стадиона, е да спечелим билет. Участваме в една игра на радио Star FM ("Брада назаем"), където първите 5 печелят "ценната хартийка". Може да се посмеете на брадатите чиковци и каки-имитатори, вижте тук: http://www.starfm.bg/zztop_voting.php

Молбата ми е който може, да даде някой глас за нас (може да се гласува едновременно).

-Йордан Стефанов Петров

-Ивайло Стефанов Петров

-Стефан Иванов Петров

Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват!

П.С. Бирата е от мен! :)

Link to comment
Сподели другаде

С чиста съвест гласувам за Стефан Иванов Петров,но понеже е позволено за повече от един човек ,ви подкрепих и тримата. Все пак, поздравления за Стефан /предполагам бащата/,който си е точно копие на преподобният Уили Джи/Били Гибънс/

Успех :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Брей, изначало като видях за феновете на хубавата музика и си викам: "Туй ще да е за някоя чалга" (без лоши чувства), а то какво било :haha: Хайде, хаирлия да е...! И аз си пуснах... гласа за вас. Като гледам, бая сте събрали. Сигурно останалите нямат такава форумска подкрепа :haha:
Link to comment
Сподели другаде

Айде, вече и моят глас имате. Дано стигнете до стадиона-да се повеселите и да ни направите хубави снимки. Концерта обещава да е страхотен.Успех! :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...