Jump to content

Проблем с ''видео изгледа''


Препоръчан пост

Здравейте. Заглавието ми може да е тъпо, но незнаех как да го напиша.

Вчера си преинсталирах Уиндоус-а, и си инсталирах драйверите. Отделно изтрих информацията, в другите два дяла. Искам да започна един вид ''начисто''.

Когато вляза в някой сайт, и започна да го разглеждам, като въртя скрола на мишката и идва проблема. Започва да насича, все едно или не е заредена сраницата, или все едно нямам инсталиран видео драйвер, много неприятно е. С Уиндоус XP съм. В Hardware Manager няма проблеми, всмисъл показва си, че всички драйвери са инсталирани /няма от онея жълти въпросителни/. Как мога да си поправя проблема, т.е да си разглеждам страниците гладко.

 

П.С. ---- Някой може ли да ми каже как да си върна стария облик на сайта Софтвизия, защото сега е нов и ми е малко трудно /ако става/.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Заглавието ми може да е тъпо, но незнаех как да го напиша.

Вчера си преинсталирах Уиндоус-а, и си инсталирах драйверите. Отделно изтрих информацията, в другите два дяла. Искам да започна един вид ''начисто''.

Когато вляза в някой сайт, и започна да го разглеждам, като въртя скрола на мишката и идва проблема. Започва да насича, все едно или не е заредена сраницата, или все едно нямам инсталиран видео драйвер, много неприятно е. С Уиндоус XP съм. В Hardware Manager няма проблеми, всмисъл показва си, че всички драйвери са инсталирани /няма от онея жълти въпросителни/. Как мога да си поправя проблема, т.е да си разглеждам страниците гладко.

 

П.С. ---- Някой може ли да ми каже как да си върна стария облик на сайта Софтвизия, защото сега е нов и ми е малко трудно /ако става/.

Това ми прилича като в случаите, когато видеокартата не може да работи в 3D-режим, например ако има отделно захранване за по-мощните карти и не е включено, тя работи в 2D-режим и ефекта е подобен - все едно няма инсталиран видеодрайвер. Твоята карта какъв модел е? Нещо не се е получило както трябва... Вземи преинсталирай видеодрайверите с последната версия да видим... Нещо да си пипал из кутията вътре?

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм с лаптоп и не съм пипал нищо. Драйверите са ми от официалния сайт на HP. Видео картата е RADEON HD3200. Между другото същия проблем го имах около 3-4 пъти, като имах и настолен пс, но не се сещам как оправях проблема.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Някой може ли да ми каже от къде да си изтегля драйвери за видео картата /ATI RADEON HD3200 -mobile/ за лаптоп. Инсталирах 3 вида драйвери и нещо не пасват.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Някой може ли да ми каже от къде да си изтегля драйвери за видео картата /ATI RADEON HD3200 -mobile/ за лаптоп. Инсталирах 3 вида драйвери и нещо не пасват.

 

LINK

ПП: Пробвах да ги изтегля ама нещо не става, сори за грешния линк :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...