Jump to content

Кой е плеърът, който вади най-добър звук?


Препоръчан пост

AIMP2 много ми допада и звукът е мн.добър. Не ми харесва само това че,при всяко пускане трябва да го блокирам да не се свързва с интернет.

И какво като се свързва - нещо пречи ли ти? Освен това е безпочвено да се говори, че този или онзи плейър вади добър звук. Всички свирят еднакво без допълнителни честотни корекции. Night Raven е обяснил защо.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

И какво като се свързва - нещо пречи ли ти? Освен това е безпочвено да се говори, че този или онзи плейър вади добър звук. Всички свирят еднакво без допълнителни честотни корекции. Night Raven е обяснил защо.

Да пречи ми:) писал съм че,ми допада и звукът му е добър.За какви безпочвени мнения ми пишеш?

Link to comment
Сподели другаде

Аз ползвам по-старичка версия на AIMP2 и съм изключително доволен. Последните бети не съм ги пробвал, но като гледам, обема е нарастнал 2-но... Дано плеърчето да не е започнало да се спуска по наклонената плоскост... M-Power, като не те кефи да се конектва към нета, блокирай го с някое HIPS-че и си готов...
Link to comment
Сподели другаде

Искам да помоля Night_Reven или някой друг да ми каже нещо за Quintessential Player!Дали е стабилен,лек и едновременно мултифункционален?Моля пишете,ако някой знае?
Link to comment
Сподели другаде

Не съм му ползвал последната версия на Quintessential Media Player, за да кажа колко е стабилен. Не ми се вижда особено лек обаче. За мултифункционалност също не мога да се изкажа категорично, но не ми се вижда нещо особено.
Link to comment
Сподели другаде

Звуковата карта е CMI 8738 вмомента, но съм го правил и на Live 24... като оставя на Digital IEC958 обикновенни колонки не ебават да свиря, като си свържа усилвателя ( AKAI AX-M400 ... производство 91 година, точно последните преди акай, да минат изцяло в професионалния клас има си оптични входове и всичко, явно поддържа и цифров сигнал, което не го знаех... ) отлепва и звука е в пъти по-добър, като включа аналога и се усира, просто е доловима разликата силно... в уиндоус звука е като през аналоговия режим в уиндоус и не ми харесва... :) Не знам тук ми е доста слабо място, само коментирам от наблюдения, за това и питам.
Link to comment
Сподели другаде

Night_Reven,чувал съм хубави неща за MusicMatch Jukebox и затова искам да те питам дали наистина плеърът толкова добър колкото се говори?А кажи нещо и за "прословутия" iTunes на Apple!
Link to comment
Сподели другаде

Night_Reven,чувал съм хубави неща за MusicMatch Jukebox и затова искам да те питам дали наистина плеърът толкова добър колкото се говори?А кажи нещо и за "прословутия" iTunes на Apple!

Musicmatch Jukeboks е страхотен плеър, по-спецялно по-старите версии, коментирам специално версия 7 и примерно един DFX... :)

Link to comment
Сподели другаде

Night_Reven,чувал съм хубави неща за MusicMatch Jukebox и затова искам да те питам дали наистина плеърът толкова добър колкото се говори?А кажи нещо и за "прословутия" iTunes на Apple!

Нямам опит много с MusicMatch Jukebox наскоро. Последният път като го пробвах не бях очарован много от него. По-скоро бих го сложил в категорията на jetAudio. iTunes не ползвам. Мразя на Apple претрупаните неща. Не ползвам нищо тяхно, включително и QuickTime. Като звук съм сигурен, че ще е на ниво. Не мога обаче да им търпя нахалството да ми блъскат услуги, winsock провайдери и др. неща из системата. Дявол го взел, Microsoft не са толкова нахални.

 

А някой може ли да каже нещо за SonicStage?Този плеър добър ли е,или не?

За пръв път го чувам. Може да му хвърля око по някое време, но се съмнявам да ме впечатли с нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Съжелявам че ви разпитвам по отделно за плеарите ,обаче се се щам по различно време!Сега ако може някой да каже нещо за Real Player,MediaMonkey,J.River Media Center и Apolo Player!
Link to comment
Сподели другаде

Аз пък се чудя какво толкова разпитваш. Най-добре е просто да тестваш лично и да прецениш кой да ползваш. Използваният аудио плеър е въпрос на личен вкус, а не нещо друго. Лично аз не ползвам J.River Media Center и MediaMonkey, защото те са по-скоро организатори, отколкото плеъри, а на мен ми трябва второто. RealPlayer не го харесвам, защото ми се струва много претрупан. Apollo беше простичък плеър, с не много възможности, не особено приветлив и шарен външен вид, но пък беше лекичък. Разработката по него обаче беше прекратена преди доста време, ако си спомням правилно.
Link to comment
Сподели другаде

Night_Reven,искам да те питам относно програмата Steinberg Mymp3Pro.Чел съм някъде,че тя вади по-добър звук от другите.Изтеглих я обаче немога да чуя звука да е по качествен.Ако може кажи и ти твоето мнение относно програмата!
Link to comment
Сподели другаде

Както каза колегата, програмите и декодиращите библиотеки се пишат по стандарт, следователно звука би трябвало да е еднакъв, вече самата програма може да "оцветява" песничката, а дори и да го прави, щом не можеш да го чуеш, значи нямаш нужната апаратура ( свирки, усилвател, аудио-карта... и т.н. ) така, че ползвай това което ти е най-удобно, не забравяй също, че съществува още едно понятие - психологически фактор и фактора на автовнушението. :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...