Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Турция 2009


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

от коментарите в дир.бг разбирам ,че мачът ни с чехия бил без значение,тоест

резултатите от срещите на отпадащите отбори не се зачитат?!

Да, точно така. То съм го пояснил в началото на темата.

Бавно, бавно ще оправя темата, да е готова и за следващия етап :Р

Link to comment
Сподели другаде

Браво на наще ... пропуснах .. да вида смяната на казийски и причината за нея надявам се да не е сериозна а просто да му е дадена почивка... :) Само така момчета, само напред :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Браво на наще ... пропуснах .. да вида смяната на казийски и причината за нея надявам се да не е сериозна а просто да му е дадена почивка... :) Само така момчета, само напред :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Смениха го тъй като чехите, като че ли знаеха всяко негово движение и не му даваха да прави много точки. Но Братоев се оказа доста добра сменя. Някаква вътрешна почивка ли си бяхме дали, не знам, но не играхме на същото ниво както на предните два мача. Но важното е че победихме, но и доста добра игра на чехите, достойна игра като за последен мач на първенството.

На нас ни идват три не много леки мача с Финландия(имаме лоши спомени от тях), Холандия(също не лек опонент) и Русия(братушките ;д).

В група C, доста голяма изненада е Гърция с три победи досега, да лесни опоненти, но все пак си е впечатляващо. Словакия не я коментирам. Испания не мисля, че ще си защити титлата от миналия турнир. Според мен отборите от тази група нямат шанс срещу отборите от група А - Полша и Франция, може би Германия да бият...

 

Надявам се нашите момчета да се представят на ниво, да стигнат до мачове в Измир(където са финалите) и там също да се представят блестящо.

Добавено: В темата съм оправил всичко, за предстоящите групи(във Вторник), всичко е потвърдено и от официалният сайт: http://www.cev.lu/mmp/online/website/news/...2/15627_EN.html

 

Също се радвам, че темата ми има интерес и се следи от доста регистрирани и нерегистрирани потребители на форума. Мерси.

Link to comment
Сподели другаде

за утре се открояват 2 интересни мача:русия/сърбия,който е от г0лямо

значение за разпределението в нашия поток и е от 15 ч.очаквам

иван да намери сигурен линк,защото livescorehunter нищо освен резултатите

на живо не излиза при мен.

вторият интересен мач е испания / полша.

Link to comment
Сподели другаде

за утре се открояват 2 интересни мача:русия/сърбия,който е от г0лямо

значение за разпределението в нашия поток и е от 15 ч.очаквам

иван да намери сигурен линк,защото livescorehunter нищо освен резултатите

на живо не излиза при мен.

вторият интересен мач е испания / полша.

ако можеше русия и сърбия да направат един Х щеше да е идеално :giggle: ама нищо ние да си бием пък нас не ни интересуват другите отбори.. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Маочвете на сръбския отбор може да се гледат на сръбската национална телевизия,който я има :peace:

 

 

За мен финалната четворка е Полша,Франция,България и Сърбия,а финала е България-Сърбия :bgflag: :bgflag:

 

 

Успех на нашите!!!

Link to comment
Сподели другаде

за утре се открояват 2 интересни мача:русия/сърбия,който е от г0лямо

значение за разпределението в нашия поток и е от 15 ч.очаквам

иван да намери сигурен линк,защото livescorehunter нищо освен резултатите

на живо не излиза при мен.

вторият интересен мач е испания / полша.

То в нашата група ама нищо не се знае, всеки може да бие всеки, най-вероятно кой излезе от тая група ще е финалист ;д

Не знам ти какво гледаш в 'livescorehunter', но там винаги има линкове, от къде да се гледат мачовете.

Мен повече ме притеснява, че нещо по програмата на БНТ не мога да видя предстоящите три мача.

Link to comment
Сподели другаде

Регистрирах се тук само , защото обичам българския волейбол и доста време вече играя в отбор.Забелязвате ли едно нещо което липсва на българският отбор , забелязвате ли кога губим ? И не са само те така,а всички - Липса на концентрация. Само това трябва да поправим.

 

Колкото до отбора . Играят перфектно - мисля че с финландия и холадния няма да имаме проблеми ... макар че ме притесняват малко , но не са голям дразнител.Проблемите ще дойдат при Русия и после от Полша защото предполагам сте изчислили че ако бием Финландия и Холандия - продължаваме.Мисля че русниците ще са уморени от мачовете със Сърбия и Италия ... които хич не са леки . Ако загубят ще е даже + за нас . ;)

 

Приятно гледане и стискайте палци за момчетата - ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРСКИ национален отбор , който е наистина професионален,единен и организиран!

 

Полуфиналисти : България , Русия , Полша , Гърция(Испания)

 

ПП.Мисля да си запиша мачовете (понеже на компютъра имам карта която мога да свалям от кабелна).Който иска да пише може да качим мачовете от финладия нататък включително. :)

Link to comment
Сподели другаде

Аз няма да правя прогнози и ще пожелая успех на момчетата срещу Финландия! Само ще се отклоня леко от темата, съжалявам, но не знам кой друг да попитам... Така, много ми се иска да гледам стари (ретро) мачове на нашите от порядъка на периода 1990 - 1997. Бих искал и по-стари, но се съмнявам някой да има. След като търсих и открих единствено части от мачове на нашите на 2 олимпиади - в Сеул 88 и то част от гейм срещу СССР и Атланта 1996 срещу САЩ, последния гейм - в youtube.com и се чудех ако някой има линк или някаква информация как да ги открия моля да пише. Мерси предварително и много се извинявам, че се отклонявам от темата
Link to comment
Сподели другаде

Регистрирах се тук само , защото обичам българския волейбол и доста време вече играя в отбор.Забелязвате ли едно нещо което липсва на българският отбор , забелязвате ли кога губим ? И не са само те така,а всички - Липса на концентрация. Само това трябва да поправим.

 

Колкото до отбора . Играят перфектно - мисля че с финландия и холадния няма да имаме проблеми ... макар че ме притесняват малко , но не са голям дразнител.Проблемите ще дойдат при Русия и после от Полша защото предполагам сте изчислили че ако бием Финландия и Холандия - продължаваме.Мисля че русниците ще са уморени от мачовете със Сърбия и Италия ... които хич не са леки . Ако загубят ще е даже + за нас . ;)

 

Приятно гледане и стискайте палци за момчетата - ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРСКИ национален отбор , който е наистина професионален,единен и организиран!

 

Полуфиналисти : България , Русия , Полша , Гърция(Испания)

 

ПП.Мисля да си запиша мачовете (понеже на компютъра имам карта която мога да свалям от кабелна).Който иска да пише може да качим мачовете от финладия нататък включително. :)

ако сърбите бият в първия мач русия,много е вероятно ние да ги изхвърлим от финалите.а полша може и да не стигне до мач с нас защото не са играли с испания и гърция.

независимо от тези разсъждения аз вече предложих финална 4ка българия,сърбия,франция и полша.

Link to comment
Сподели другаде

За мен нашия поток/група е непредсказуем, всеки момент невнимания на някой отбор, може да се накаже от другите и след това ще става доста интересно. И някой от отборите излизал от нея ще е победител на турнира. За Гърция, не знам слаба им беше групата, искам да им вида мачовете с Полша или Франция, за да видя дали наистина имат шансове за нещо, че ме съмняват да направят нещо(е да и на Европейското по футбол никой не очаквате, ама взеха титлата :D).
Link to comment
Сподели другаде

Наистина неприятно, но не виждам в програмата на никоя телевизия да дават мача на нашите ... :punish:

Вчера по едно време се появи и се поуспокоих :hesthebest:

# 08.09.2009 Вторник - 19:55 Европейско първенство по волейбол: Финландия – България (мъже), пряко предаване от Истанбул

# 09.09.2009 Сряда - 17:25 Европейско първенство по волейбол: България - Холандия (мъже), пряко предаване от Истанбул

# 10.09.2009 Четвъртък - 14:55 Европейско първенство по волейбол: Русия - България (мъже), пряко предаване от Истанбул

http://bnt.bg/bg/programme

 

Успех на нашите момчета ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...