Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Турция 2009


IVAN

Препоръчан пост

нямам думи.Безобразно слабо.Жеков никакъв усет за това с кого да играе.едва екара 2 сервиса.Владо николов също не можа да вкара половината сервиси.Да не говорим че на 1-2 пъти гледаше като гърмян заек.Братоев също не вкара сервиси и 2-3 флопа изпусна.И като цяло 1/3 от атаките през центтъра без блокада.дано утре да намерят сили поне за бронза.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Каквото било - БИЛО, вече е минало. Нека гледаме напред :bgflag:

Франция - Русия след 22 минути игра, резултата е 1:0 (25:18)

Резултата тук

Мача онлайн може да гледате: Тук

Edit: След края на втория гейм Французите са една крачка по-близо до финала след като взеха и втория гейм над Руснаците с 25:22...

Струва ми се че утре май ще си повторим тренировка с Руснаците от онзи ден... Дано този път само не е тренировка отново...

Link to comment
Сподели другаде

При мен работи. Отначало не тръгваше но се оправи. Че и третият гейм им повеждат французите, пълна изненада. Съвсем няма да се сбъдне прогнозата ми за крайното класиране.
Link to comment
Сподели другаде

Fred, да и аз така си мислех, ама уви. Французите се оказаха скрита лимонка.

Който не може да го отвори, нека да пробва с Този

Малко по-бавно зарежда, но върши работа. Предния линк, който предложих програмата е на Руски :)

Edit:

След изключително успорван трети гейм, в който Французите водеха на няколко пъти с по 2-3 точки, Руснаците им показаха какво означава да имаш хъс, да сдържаш емоциите си, да отиграваш всички топки, да правиш добри разигравания, да пласираш добре и сервис и атака и заслужено си взеха 3-я гейм с 27:25.

Да видим сега 4-я гейм какво ще покажат...

Link to comment
Сподели другаде

Ммм браво на братушките... :peace:

Показаха на французите и на всички останали как се прави. Поведаха в началото на 4-я гейм с 5:1 и колкото и Французите да се опитваха да ги настигнат и да вземат гейма, накрая Руснаците го взеха с 25:15.

Страхотни блокове, няколко аса, отлично посрещане... Разигравания и спасявания СТРАааАшнИ!! :bravo:

Сега 5-я гейм ще е доста напечено както за Руснаци, така и за Французи, та да видим срещу кого ще играят нашите момчета утре.... :) :bgflag:

Edit:

Еййй изключително успорван двубой... Мал шанс за братушките, но Французите надделяха и заслужено ликуват....

Статистиката е следната...

Русия:Франция - 2:3 (18:25; 22:25; 27:25; 25:15; 15:17 )

България: Полша - 0:3 (19:25, 28:30, 20:25)

 

Финал: Франция срещу Полша

Малък Финал: България срещу Русия

 

Дано нашите се отърсят от днешната загуба, стегнат се, не дават толкова воля на емоциите си и победят Руснаците.

Няма да е леко гледайки мача на Французите с Руснаците... Не очаквах да са толкова добри, но никога нищо не се знае!

Българи - Юнаци!!! :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Няма да правя прогнози защото не се сбъдват :) Мачът утре ще зависи от нашите, не от руснаците. Ако играят както могат бронзът е техен. Ако играят както днес повече от 4-то място действително не заслужават. Независимо от умората професионалисти от тяхната класа просто нямат право на такава игра и днес французи и руснаци го показаха. Затова да не разчитат на умората на руснаците ами да си гледат нашата игра. Обаче абсолютно задължително е да не се отпускат за секунда дори защото руснаците могат да обърнат дори напълно загубен мач. Днес го показаха.
Link to comment
Сподели другаде

думи нямам просто..мача с полша беше смазващ за нашите, играха все едно насила, без желание. Убедих се, че повечето от нашите не могат да бият хубав сервиз, колко пъти улучиха мрежата.

А мача Русия-Франция не можах да го гледам, но резултата много ме изненада. Бях 100% сигурна, че руснаците ще победят. И все пак прави сте, че не трябва да обвиняваме отбора за загубата. За държава като България с тези условия дори и това, че стигнаха до полуфинал, си е голямо постижение. Браво, момчета :thumbsup: , и утре си играйте вашата игра и ни зарадвайте с хубава игра и борба до край, дори и да паднем. Успех :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Леко съм разочарован от нашите момчета, но и самата игра не им вървеше. Сервиза никакъв го нямаше и от следваше всичко останало. Добър сервиз, организира се добър блок и .... Лошото беше, че е блокадата не вървеше, като че тея поляци ни бяха разучили и само блокаут-ове правеха. Но все пак ПОЗДРАВИ за нашите, за изиграните мачове и радостта, която ни дадоха с тях. Браво българи юнаци!!!

 

Още ми е гадно за загубата, но уви :/

 

За мача Франция:Русия - не мога да коментирам, не можех да го гледам, но гледам че е бил оспорван.

 

Но ми се струва, че от този така наречен 'лек' поток, си е наистина по-леко... не кат при нас тежки мачове с добри противници и след това умора и .... То и на миналото евро, Испания го взе, кой го очакваше... а на това евро май ще е Франция.

 

 

 

Вярвам във вас българи и утре да играем за ПОБЕДА. :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Не съм сигурна че само умората им е виновна... Не казвам че не оказва влияние, но ако с това вечно ще се оправдаваме до къде ще стигне. Един спортист за мен е най - добър, ако въпреки всички трудности които изпиства (умора, лоши условия, негативно отношение към него) той успее да стигне върховете.

Това че стигнаха до полуфинал въпреки всичко си е наистина ГОЛЯМО постижение и нещо което което последно време май никой не прави в българските групови спортове. Че ме е ЯД, ами Яд ме е. Не ги виня (освен може би малко, че поне не можахме да се съвзем и да не падаме на 0).

Сега четох интервю с Владо Николов. Предлагам ви и вие да го прочетете - Тук и след това да покоментираме.

Лично аз мисля че не е особено добър подхода да виниш останалите за загубата, защото лично аз от интервюто това ми се натрапи след толкова въпроси и анализи от негова страна. Той е капитана и колкото "липсата на опит в някои от младите състезатели" да е повлияло, не само те са в отбора все пак...

Както и да е. Не казвам че трябва да поеме вината изцяло върху себе си (защото е капитан), защото все пак не само той е отбора, НО според мен не и редно така да се отнася към отбора.

Дано намерят нещото което да ги пробути и в днешния мач срещу Русия видим наистина добрия Български Национален Отбор от преди няколко дена когато победихме Събия, Италия, Чехия, Холандия...

Успех Момчета! Ние сме с вас и вярваме че ще успеете!! :thumbsup: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Владо си е абсолютно прав! Не видя ли, че и Братоев и Ананиев и Алексиев олекнаха при защита, сервис, атака. Просто не издържаха - така си е! Те са на по 20 и няколко години. Но не очаквам друго, когато от федерацията правят такъв малоумен жребий - 1-вия, 2-рия, 3-ия и 4-ия в един поток, а в другия 5-ия, и 57-ия и т.н. Просто фаворитите сега играят 3-4, а това трябваше да е финалът! Не се учудвам, че вече промениха правилата за следващото Европейско преди още да е свършило това Евро. То така както сменят в движение, не се учудвам да кажат, че Полша и Франция са имали много леки съперници и ще играят 3-4, а нашите с Русия финал...

Ако не сте прочели новите правила ето: Цък

Link to comment
Сподели другаде

Владо си е абсолютно прав! Не видя ли, че и Братоев и Ананиев и Алексиев олекнаха при защита, сервис, атака. Просто не издържаха - така си е! Те са на по 20 и няколко години. Но не очаквам друго, когато от федерацията правят такъв малоумен жребий - 1-вия, 2-рия, 3-ия и 4-ия в един поток, а в другия 5-ия, и 57-ия и т.н. Просто фаворитите сега играят 3-4, а това трябваше да е финалът! Не се учудвам, че вече промениха правилата за следващото Европейско преди още да е свършило това Евро. То така както сменят в движение, не се учудвам да кажат, че Полша и Франция са имали много леки съперници и ще играят 3-4, а нашите с Русия финал...

Ако не сте прочели новите правила ето: Цък

владо въобще не е прав!причината за неуверените действия на младите/изключвам тодор алексиев/ беше

слабата ,страхлива игра на самия владо.в двата му най-силни елемента-сервис и атака,той беше неузнаваемо слаб.

а когато капитанът е гипсиран ,това мигом се предава на останалите.добре,че матей,христо и андрей

не се разколебаха.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...