Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Турция 2009


IVAN

Препоръчан пост

Много ми харесва последователността, с която играем на това европейско и ни трябва малко късмет, защото другото го правят за медал. Били сме Русия през годините, значи и сега можем. Браво на наште момчета, стискам им палци да играят все така. Малко ме учудва формата на сърбите, особено след финала, които изиграха преди месец с Бразилия, но още по-добре.....На евентуални финали, нещо Полша ме притеснява като опонент, но няма невъзможни неща...
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Жребий определя полуфиналистите !!! България може да играе пак срещу Русия http://sportal.bg/news.php?id=193739

какъв жребий бе скачев?играем с русия последен мач и след това на кръст с единия от двамата полуфиналисти

от другия поток.победителите играят за европейската титла,а победените за бронз.няма никакъв жребий.

 

Много ми харесва последователността, с която играем на това европейско и ни трябва малко късмет, защото другото го правят за медал. Били сме Русия през годините, значи и сега можем. Браво на наште момчета, стискам им палци да играят все така. Малко ме учудва формата на сърбите, особено след финала, които изиграха преди месец с Бразилия, но още по-добре.....На евентуални финали, нещо Полша ме притеснява като опонент, но няма невъзможни неща...

не се учудвай за сърбия.отбор от 2 души във волейбола не става.плюс това не взеха биелица-треньорско решение.а добрата им игра на финала с бразилия

е лесно обяснима-домакини в белград.

 

Записах мача освен накрая където турците насраха последните няколко точки. Ще го кача на торент по късно и ще пиша ако някой иска да го има. Тошко се ядоса ако не забелязахте първия гейм го изкараха втория пак му гласува доверие и накрая той тотално ... Пранди не трябва да го пуска с Русия.

тошко не се ядоса ,а се уплаши,защото няма психика.когато е напечено и дори матей не отиграва,той рухва в единствения елемент,

в който има данни-атаката.странно е,че пранди отново започна с него 2 гейм,в който посрещането му беше катастрофа,плюс аутите в атака.

убеден съм,че пранди има специални инструкции да налага тошко,защото данчо лазаров му е мениджър и чака пари от него.

 

 

да,скачев ,прав си,видях я тази информация.пълна идиотия,да играем последователно 2 мача с русия!

и без това формулата ,по която се провеждат тези шампионати е адски тежка за състезателите-всеки,

който е играл професионално знае какво значи да играеш 8 мача непрекъснато.в последните мачове

усещаш ,че мускулите ти са изгнили!по-рано се играеше в 2 групи,победителите за първо,вторите -за трето

и толкоз!

 

разбира се ,че и по стария вариант не беше изключено това да стане,защото

в другия поток отборите са слаби и вървим към финал българия-русия.

 

победата над русия ще зависи/според мен /изключително много от играта на матей,като предполагам,че андрей

ще запази сегашното си ниво.

Link to comment
Сподели другаде

Голямо Браво, че победихме! Личеше си, че бяха изтощени, но издържаха и победиха. Полша не ме притесняват толкова не са пълен състав и са малко слаби в момента. Нямам предвид да ги подценяваме, но ако си играем играта не би трябвало да имаме проблем. И не играем на кръст кирали както си мислехме. Точно жребий определя с кого ще играем и е напълно възможно да срещнем Русия отново. Това според мен е пълна идиотщина с извинение, защото това значи, че ако се срещнем един от двата най - добри отбора в Европа и света дори ще отпадне, а би трябвало това да е финал...
Link to comment
Сподели другаде

Хареса ми... Красива и АЦКИ трудна победа, но преди всичко ПОБЕДА и то наша.

Холандците ацки се надяваха май че след като са пуснали 2 гейма на Руснаците и след това са ги победили, ще сторят същото и с нас, НО УВИ.

Показахме им че сме с по-силна психика и макар мача от едно време до края да вървеше точка за точка, ние успяхме и надделяхме!

Браво Момчета!!! :bravo: :bravo: Браво БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Много ще се изкефя ако успеем да вземем някой от комплекта медали!! Да видим дали Господ ще е Българин тази година. :)

За мен си е от край време ;)

Link to comment
Сподели другаде

Доста инфарктен последен гейм, но заслужена победа за нашите лъвове. Хареса ми играта им, само да не се бяха отпуснали по средата, но все пак... :)
Link to comment
Сподели другаде

Много са изморени ... ама много ... Психиката тука нямаше нищо общо с умората просто колкото и да бяха съсредоточени накрая увисваха като жеков им дигаше (Не могат да отскочат както трябва).

Първият Гейм бяха концентрирани и ги размазаха , вторият гейм Цветанов го изкара накрая , третия заслужено паднахме като ги изтървахме точка за точка и четвъртия малко късмета но издържахме.

 

Утре срещу Русия ще им е много много турдно.Успех на момчетата.

 

Важното е казийски да не играе тази вечер на компютъра,а да се наспи заедно с жеков ... (Факт , че играят до късно вечер на някакви игрички , дори бащата на Казийски е "възмутен" ) Много висваше Йоси , Владо и той ... малкият пък се притесни затова малко го изкараха и Тошко влезе.

Link to comment
Сподели другаде

радвам се неистово за победата и влизането ни във финала.ако бяхме загубили руснаците вече щяха да са с предимство,

защото можеха утре да почиват,като пуснат резервите.сега това трябва да стори пранди,защото момчетата са просто

на предела на силите си.

петиосс аз коментирах въпроса с жребия,не си го прочел.холандците са мноого стегнат отбор и ако бяха в другия поток,

щяха да отупат всичките.много е възможно най-силните отбори/българия и русия/ да играят полуфинал.което е нонсенс

и ще покаже на изкуфелите съставители на регламента колко удачно е творението им.

Link to comment
Сподели другаде

Няколко дни подред надничам през капандурата на този хубав сайт и ... реших да се регистрирам. Сърдечни благодарности на Иван.

Отчитайки промяната на регламента за полуфиналите се надявам утре сеньор Пранди да играе с резервите с/у Русия. А те хич не са за подценяване впрочем. Тъкмо ще видим на какво са способни. На основните състезатели е необходима почивка. Днес се раздадоха без остатък. Благодаря ВИ БЪЛГАРИ Юнаци за страхотното изживяване.

Link to comment
Сподели другаде

радвам се неистово за победата и влизането ни във финала.ако бяхме загубили руснаците вече щяха да са с предимство,

защото можеха утре да почиват,като пуснат резервите.сега това трябва да стори пранди,защото момчетата са просто

на предела на силите си.

петиосс аз коментирах въпроса с жребия,не си го прочел.холандците са мноого стегнат отбор и ако бяха в другия поток,

щяха да отупат всичките.много е възможно най-силните отбори/българия и русия/ да играят полуфинал.което е нонсенс

и ще покаже на изкуфелите съставители на регламента колко удачно е творението им.

Да, извинявай не съм видял. А относно жребия просто наистина както преди писах е много смотан. Направо като подигравка... А относно някои мнения, че трябва да пуснат резервите нека само Ви напомня нещо. 2006 година на световното Мартин пусна резервите срещу Бразилия и те я оплескаха и пратиха Бразилия на полуфинал. След което нашите не успяха да влязат в ритъм и се изложиха на полуфинала. Не казвам, че сега ще ги отсраним ако ги бием и е вярно, че сега е по-различно и с друг треньор, но предлагам да не пуска всичките резерви. Примерно да замени Виктор, който днес си личеше, че бе много изтощен, измъчи се накрая. Примерно Вальо и Алексиев изобщо да не ги пуска, а да пусне малко Ананиев- той срещу Русия играе с много хъс. Също така може да пусне Цецо Соколов, но по-добре не. Ще е хубаво и да не сменя Жеков. Естествено ако са много уморени да, но пак казвам по-хубаво да ги отупаме за самочувствие :) Не искам да се правя на треньор, но това е моето виждане.

Link to comment
Сподели другаде

Естествено ако са много уморени да, но пак казвам по-хубаво да ги отупаме за самочувствие :) Не искам да се правя на треньор, но това е моето виждане.

Според мен е по-добре да не ги бием сега за да не ни мине реда (ако може да се говори за ред и логика в спорта) и все пак.. трябват и суеверия... тъй че.. а и Пранди знае най-добре какво е най-добре за отбора

Link to comment
Сподели другаде

Така де! Не става въпрос за тотална смяна на целия състав, а за една прилична тренировка на титулярите и активно участие на резервите. Нека ги видим какво могат. И без това, мача с Русия е без значение. В полуфиналите ще е необходима мноооого енергия и хъс.
Link to comment
Сподели другаде

Вчера и днеска на колко човека казах, че ще е тегав мача, те не вярват, викат ми "ее Холандия". Холандия, Холандия, ама си се оказаха тегави.

Но определено доста трудно взехме победата, но важното е че сме в ИЗМИР :yesss: :peace: :bgflag: На полуфинал :yesss: :peace: :bgflag:

 

В момчетата определено има умора, но Пранди за мен е(вече е) доказан треньор и знае най-добре за отбора как ще е. Аз вярвам в него. Утре и да паднем не е чак толкова фатално, но какво ни пречи и да бием? НО не мога да разбера какво толкова се ПЛАШИТЕ от Русия!??!?!? Били сме ги, показвали сме, че може да ги бием, правили сме го! Аз вярвам в момчетата и се надявам да ни зарадват с златни медалчета.

 

Ако не се лъжа и на предишното евро отборите от по-трудния поток бяха изморени повечко от другите отбори. Така, че не са подценяване отборите от другия поток, които УЖ са по-слаби, ТЕ имат повечко сили и не са чак толкова изморени. И това трябва да се има предвид.

 

 

 

Ще повторя само едно, ВЯРВАМ ВЪВ ВАС МОМЧЕТА :bgflag: :bgflag: :bgflag: Каквото и да направите за вас съм. :peace: :yesss: :peace:

 

 

П.п. Щях да забравя, не знам точно кога се тегли жребия за полуфинала, или утре след мачовете или вероятно Петък, когато е почивния ден. Като разбера ще отбележа в темата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...