Jump to content

Препоръчан пост

@JOOO голяма параноя те гони човече :)

Остави логовете да ги погледне човека, все пак иска да ти помогне. Който и да е хакер не може да ти влезе в компютъра само чрез инфото за програмите който ползваш.

Btw не му говори като на по-малкия си брат, а имай малко уважение :) не ти е длъжен ;]

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Добре гони ме параноя.Това проблем ли е.

Между другото качил съм десетки програми което не изглежда много като параноя.

 

@JOOO голяма параноя те гони човече :)

Остави логовете да ги погледне човека, все пак иска да ти помогне. Който и да е хакер не може да ти влезе в компютъра само чрез инфото за програмите който ползваш.

Btw не му говори като на по-малкия си брат, а имай малко уважение :) не ти е длъжен ;]

Извинявам се ако на някой написаното му се е сторило убидно. :thumbsup: Не мисля че беше голямо уважение да се съмняват в уиндоуса ми и дори фирмата където са го инсталирали при положение че цялата тема започна с въпрос за вирус.Ако иска някой може да прочете още от начало. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля че беше голямо уважение да се съмняват в уиндоуса ми

уиндоуса ти може и да е бил перфектен, оригинален, бързо работещ, но след като си сериозно инфектиран вероятно има съществени проблеми, които трябва да се отстранят. след като желаеш помощ от потребителите тук най-добре изпрати логовете на лично съобщение на нощния гарван и така проблемът с притеснението ти ще отпадне. (лог файловете ще покажат само системните процеси, а не директориите с лична информация, както си мислиш ти)

Link to comment
Сподели другаде

JOOO не мога да разбера защо си толкова притеснен за личната си информация. Както B-boy/Style/,така и Night_Raven са помагали на толкова много хора. Ако разгледаш малко останалите теми, ще забележиш че тези методи( използване на програми като DDS, GMER, ComboFix и т.н.) са били използвани и преди с цел, премахване на даден rootkit, rogue и т.н. Досега поне не съм видял човек,който да се е оплакъл, че е предоставил личната си информация. Що се отнася до Уиндоус-а ти-повярвай, в някои сервизи слагат не какъв да е, ами от тези излезли по тракерите в Интернет. Някои неща не са като други-лесно е да цъкнеш няколко пъти на антивирусната програма и хоп.. всичко е готово. Има по-упорити гадинки, за чието премахване са нужни познания в тази сфера.Така че не се притеснявай толкова много. За мен този сайт е място, където ако бъдеш търпелив всичко се възнаграждава. ;)
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря на stambetO i The Graverobber ,че проявяват разбиране. :thumbsup: Нямам никакъв проблем да дам тези файлове на Night Raven.Само не ми е приятно и други да четат тази информация.Във файловете пише дори в колко часа съм бил пред компютъра и съм инсталирал програми.Да го четат всички не ми е много приятно(може пък и да ме е срам). Опитах се да пратя файл по лично съобщение,но не успях. :lookaround:
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм човешко същество и като такова имам нужди, задължения и т.н. Не мога винаги да съм пред компютъра и следователно не мога винаги да отреагирам в рамките на 10 минути. Ако толкова се притесняваш за информацията в логовете, наистина ги прати по лично съобщение. Ако не можеш да ги прикачиш, можеш да използваш файлов хостинг като Rapidshare.com.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря на stambetO i The Graverobber ,че проявяват разбиране. :thumbsup: Нямам никакъв проблем да дам тези файлове на Night Raven.Само не ми е приятно и други да четат тази информация.Във файловете пише дори в колко часа съм бил пред компютъра и съм инсталирал програми.Да го четат всички не ми е много приятно(може пък и да ме е срам). Опитах се да пратя файл по лично съобщение,но не успях. :lookaround:

JOOO на Би-Боинг можеш да му имаш 1000% доверие,не че го четкам ами го знам много отдавна;)Помагал ми е и на мен.

Link to comment
Сподели другаде

Напълно разбирам това и въпреки ,че се е получило грубо просто исках да разбера дали в онзи момент иматЕ време за мен защото не искам да ангажирам никой с проблемите си,особенно след полунощ. :peace:

 

JOOO на Би-Боинг можеш да му имаш 1000% доверие,не че го четкам ами го знам много отдавна;)Помагал ми е и на мен.

:thumbsup: :yes: ;)

 

проблема оправен ли е? пак и те са прави никой хакер не може да влезне само чрез инфо за програмите ти!

Вирусите са изтрити,а дали точно тези причиняват някакви щети,не знам. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

зависи от вирусите ,ако са като вирут може да бъдат опасни ама не знам какви са вирусите и не мога да кажа ако искаш ми пиши на скупето . :) :computer: то е rex_195 за да разбера какви са и дали са от тях щетите
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...