Jump to content

Ръководство за работа с Format Factory!


Препоръчан пост

На D: са, по принцип. Направих ги в различни папки - пак не става. Отново е illegal file name.

Това в чуждестранните форуми и аз го четох, но не ми свърши работа.

В името на файла няма нито въпросителни, нито други знаци. Някои съм преименувала на кирилица, но не това е проблемът, защото и латиницата не я разпознава - в суров вид директно от камерата.

В друг форум коментираха да се инсталира някакво си Shockwave_Installer_Slim.exe - направих го и пак не става.

Просто не знам вече какво да направя... :(

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

1. Опитай следното и папките и файловете да са на латиница. Да няма нищо на кирилица.

2. Стартирай Format Factory с десен бутон, като администратор и после метни файла вътре, както е показано на ръководството - How to Convert MOD to AVI with Freeware

3. С други разширения (видео файлове) има ли проблем? MP4, FLV, WMV към AVI, например?

 

Тествай всичко по-горе и пиши.

Link to comment
Сподели другаде

Човече, получи се! Направо ми иде да те разцелувам! :)

Преименувах абсолютно всичко на латиница - от името на D: до името на всяка папка по пътя, в който запаметявам.

Следвах стъпките в ръководството, което ми показа. Вероятно, обаче, сега като имената са латински, няма да има проблем да си го правя и по стандартния начин.

Не съм пробвала с други разширения, защото нямам подходящи такива. Но и вече не ме притеснява, щом мога MOD от камерата.

Лелееее, безкрайно съм ти благодарна! :)

 

Не мога да повярвам, че само преименуването и на папките доведе до искания резултат! :)

Сърдечно благодаря още веднъж! :)

Link to comment
Сподели другаде

Кога се появява това съобщение - при инсталиране, стартиране, конвертиране? Бъди по-конкретен, де! С ченгел ли да ти вадим думите от устата. Ти си този с проблема и е в твой интерес да си обясниш проблема максимално точно и ясно, за да може да ти се помогне.
Link to comment
Сподели другаде

Имам проблем.Пише ми You need to install inside cod. помощ?

 

Преинсталирай Format Factory, като не бързаш да натискаш Next.

Не инсталирай Ask-туулбар и към края на инсталацията сложи отметка на

Install Inside codecs, после натисни Finish.

 

post-16842-0-88567400-1340617765_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...

Здравейте, проблемът ми е следния.

Искам да вградя субтитри в файл формат mp4 ( за да съм по конкртенGame.of.Thrones.S03E04.HDTV.x264-EVOLVE)за да мога гледам филм на тв, но кликвам върху всички към mp4 след това от менюто настройки задавам и субтитри (предполагам следвам инструкцийте точно), накрая старт ипроцеса започва, но стигне ли 90% спира и изписва неуспешно.

Link to comment
Сподели другаде

Възможно недостатъчно място из харда.

12,4 GB би трябвало да стигнат не знам все пак файлла е 400МБ . Има и друго пробвах да конвертирам файла в АVI тогава процеса завършва, но когато го пусна на тв-то ми изписва резолцията не се подържа.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Здравейте ! Конвертирам си едни клипчета те са mp4 формат и са по 350mb към AVI но конвертира към 2-3 часа и ги сваля само някъде с по 10 мб и така с дни трябва да го правя за да станат към 150мб. Мога ли да настроя да конвертира с по 50-60 мб или повече самия файл да стане по малък от първия път?   

Link to comment
Сподели другаде

Мога ли да настроя да конвертира с по 50-60 мб или повече самия файл да стане по малък от първия път?   

Конвертиране от AVI в MP4 е престъпление! Но и конвертирането от MP4 в AVI също е престъпление! Лично не бих ти помогнал да вършиш такива злолуми, но ще ти кажа, защото в момента трепиш рибата с многократно прекодиране. Може от един път като свалиш качеството от настройките.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

                              Здравейте ! Конвертирам  клипчета  за GSM  320x240  mp4. Защо ,едни от тях  , въобще   телефона  не ги вижда на SD карта

 

                      Докато други си  вървят  нормално  . Настройките са еднакви. Къде бъркам?

                                

                                Благодаря  предварително !

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...