Jump to content

Ръководство за работа с Format Factory!


Препоръчан пост

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравейте :) С програмката си преработвам филми за телефона. Всичко си е ОК , но субтитрите ми излизат много раздалечени. Сега пробвам разни други настройки , за да видя дали ще се оправят... но все още няма резултат. Някаква идея ? Благодаря предварително :thumbsup:

 

ооо аз разреших проблема :crosseyes1: :cooldude:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте :) С програмката си преработвам филми за телефона. Всичко си е ОК , но субтитрите ми излизат много раздалечени. Сега пробвам разни други настройки , за да видя дали ще се оправят... но все още няма резултат. Някаква идея ? Благодаря предварително :thumbsup:

 

ооо аз разреших проблема :crosseyes1: :cooldude:

няма да е зле да споделиш начина,по който е разрешен проблема.все пак това е основната идея на тоя форум... :svlove: :) :P

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Рипвам си нормално (не съм пипал почти нищо по дифолт настройките) в MP4серии на Heroes (обикновените от 350МБ > 90-100MB) , и ги гледам на SE C510 , 320x240, 2.2"

Обаче на по-тъмните участъци от картината се явява много дразнеща пикселизация?!

Как може да се смекчи този ефект и от какво идва?

 

http://store.picbg.net/pubpic/1F/BD/628b5cdc63df1fbd.bmp

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за отговора! Все пак, както и очаквах, картината само се сплеска, но в "Настройки" (не "Настройки на конвертиране") има опция за изрязване на картината и така се получава точно това, което ми трябва. : ))))) Програмата е невероятна наистина!
Link to comment
Сподели другаде

Не знам защо толкова ви харесва Формат при положение,че всяка по-нова версия е с много повече бъгове от предната.С Формат изрязването е доста трудно и няма как да видиш,какво точно правиш,а и има много малко настройки за екрана.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте,

искам да конвертирам текстови файл .txt към mp3. Зарежда самият файл натискам бутона за конвертиране , но точно тогава ми изписва, че конертирането е "неуспешно". Във файла който искам да конвертирам пише "кадирано в UTF- 8", но вътре всичко си пише на кирилица. Ако някой може да помогне- големи благодарности.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...