Jump to content

Препоръчан пост

По всяка вероятност си го блокирал/оправил от Настройки => Информация за страница => Медия => Сложил си/махнал си отлетката пред Блокиране на изображенията от...
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Братче, няма оправия с този браузър. Единственото нещо което не съм пробвал е да деинсталирам видео драйвера. Добавих този NoScript, но се е все така
Link to comment
Сподели другаде

Братче, няма оправия с този браузър. Единственото нещо което не съм пробвал е да деинсталирам видео драйвера. Добавих този NoScript, но се е все така

 

Еми, аз нали казах, че добавянето на адони за блокаж на съдържание не оказва влияние? И преди да си почнал да преинсталираш драйвери, което може да ти отвори допълнително ядове, защо не пробваш, както предложих, с портативната версия на Opera, да видиш там ще го има ли проблема? С IE8, при мене на лаптопа, за който споменах, пак имаше насичане, но не и с Opera. Специално за лисицата, мисля че се дължи на начина, по който рендерира страницата... При Flock пак ми товари, а както е известно, той ползва същото, но малко по-старо ядро на Mozilla.

Link to comment
Сподели другаде

Да, определено си е живот с този браузър /Опера/. Само дето трябва да си слагам пак пароли и да се регистрирам навсякъде, но няма никакъв сеч, никакво товарене. Благодаря за инфото.
Link to comment
Сподели другаде

Ако си сложиш инсталационната версия на Opera, по време на инсталацията, би трябвало тя да те попита дали искаш да си експортираш отметките от FF/IE, съгласяваш се и би трябвало всичко да е наред. Лично за мен, отметките и паролите не представляват особена важност - помня си ги и не ги съхранявам преди преинсталация или смяна на браузера.
Link to comment
Сподели другаде

Махнах я тая е*ана Опера, сложих пак Мозила. Но продължава да товари и насича, няма ли други браузъри освен тези.

 

Ето, избирай си: цък Има богат репертоар от е*ани и недо*бани браузери. ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Здравейте, имам нужда от помощ! Ползвам Mozilla Firefox 3.6.12

Нали знаете как, когато се регистрирате примерно някъде и след въвеждането на username и password понякога искат да въведем потвърдителен код, състоящ се от комбинация от букви и числа. Вече на няколко сайта не мога да ги въведа. Т.е. въвеждам ги, сигурна съм, че не греша, но сайта го приема за грешка. Когато пробвам да се регистрирам през Internet Explorer, нямам никакъв проблем. Помислих си, че може да е от кеша и бисквитките в Мозила. Изчистих ги, но този проблем остана. Моля помогнете ми!

Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...
Здравейте. Имам проблем със firefox 3.6.22. Не ми чете клипове от vbox7 или youtube. страниците ги отваря, но когато заредя клип се показва бял екран насред страницата и клипа не тръгва. :(
Link to comment
Сподели другаде

Затвори Mozilla Firefox, отвори аплета за деинсталация на програми и деинсталирай Adobe Flash Player (трябва да имаш 1 или 2 версии). След това отново ги инсталирай:

- Adobe Flash Player for Internet Explorer

- Adobe Flash Player for Firefox, Opera, Safari, Chrome

Ако това не помогне, почисти кеша на браузъра.

Ако и това не помогне, преинсталирай драйвера на видео картата, като почистиш останките му след деинсталацията. Процесът е описан в тази тема в секцията за деинсталация на драйвери.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...