Jump to content

Препоръчан пост

А някой знае ли дали при Mozilla Firefox има начин да се преодолее забраната на някои сайтове за клик с десен бутон на мишката.При Opera няма такъв проблем.

Заповядай!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Като е станало на въпрос за мозила (версия 3.5.3) знае ли някой как може при изтегляне на файловете вместо да се отваря малкото прозорче долу да има лента в която да се показва самото изтегляне в самия браузър ,а не в това отделно прозорче! Видях го днес на един компютър и се зачудих понеже и моята версия е същата ,но си се отваря допълнителното прозорче при изтегляне, а там си се показва долу като лента (нещо подобно е при Гугъл Хроме) :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

http://i37.tinypic.com/nxs12b.jpg Така е при FF 3.0.0.13 Махаш отметката и вече би трябвало да ти се показва само в долната лента. Като цъкнеш 2 пъти на нея и прозореца се появява.
Link to comment
Сподели другаде

Ето това се показва в лентата долу при изтегляне. Когато се махне въпросната отметка, е наличен само този индикатор в лентата, който показва файловете, които се изтеглят. Като се цъкне върху него, се появява прозорецът за изтегляне, който ти е толкова неприятен...

http://i36.tinypic.com/155ns6c.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Като е станало на въпрос за мозила (версия 3.5.3) знае ли някой как може при изтегляне на файловете вместо да се отваря малкото прозорче долу да има лента в която да се показва самото изтегляне в самия браузър ,а не в това отделно прозорче! Видях го днес на един компютър и се зачудих понеже и моята версия е същата ,но си се отваря допълнителното прозорче при изтегляне, а там си се показва долу като лента (нещо подобно е при Гугъл Хроме) :crosseyes1:

 

Лентата се пуска по следния начин. uploads/post-7301-12562841565074_thumb.jpg ,след това слагаш отметка на uploads/post-7301-12562843475324_thumb.jpg и си готов.Другото е както ти каза draco_volans.

post-7301-12562841565074_thumb.jpg

post-7301-12562843475324_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Явно и двамата не ме разбрахте!

Казах,че е подобна на тази при Гугъл Хроме само дето не се показва в кръг изтеглянето а е прозорче което се изпълва с по тъмен цвят когато се тегли, и се изпълва от ляво на дясно, като в дясно в самото прозорче пише големината и колко остава до като се свали!

Ако се свалят няколко файла се показват за всеки един теглен файл отделни такива прозорчета

(или ленти, незнам кое е точно като наименование)!

Това което е показал draco_volans си е така и си го има! За друго става на въпрос!

Ще се опитам да ви го нарисувам като за целта ще използвам първото изображение дадено от valin:

 

http://i36.tinypic.com/2poz6o5.jpg

Link to comment
Сподели другаде

От десетина дни не се отваря прозореца на Firefox, при стартиране излиза съобщение за грешка от името на добавката FoxyProxy: Error Reading string res.: autoload.pattern.label (на снимката) и не знам как да реагирам. Вижда се, че процесът си е стартиран. Заподозрях, че това има нещо общо с инсталирането ден-два преди това на GoogleEarth в пакет с Chrome и ги деинсталирах, но това не помогна, сега съм само с Opera. WinXPsp2. Моля за съвет.

post-3636-12563531214745_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Явно и двамата не ме разбрахте!

Казах,че е подобна на тази при Гугъл Хроме само дето не се показва в кръг изтеглянето а е прозорче което се изпълва с по тъмен цвят когато се тегли, и се изпълва от ляво на дясно, като в дясно в самото прозорче пише големината и колко остава до като се свали!

Ако се свалят няколко файла се показват за всеки един теглен файл отделни такива прозорчета

(или ленти, незнам кое е точно като наименование)!

Това което е показал draco_volans си е така и си го има! За друго става на въпрос!

Ще се опитам да ви го нарисувам като за целта ще използвам първото изображение дадено от valin:

 

http://i36.tinypic.com/2poz6o5.jpg

 

Хайде и на теб заповядай !

 

От десетина дни не се отваря прозореца на Firefox, при стартиране излиза съобщение за грешка от името на добавката FoxyProxy: Error Reading string res.: autoload.pattern.label (на снимката) и не знам как да реагирам. Вижда се, че процесът си е стартиран. Заподозрях, че това има нещо общо с инсталирането ден-два преди това на GoogleEarth в пакет с Chrome и ги деинсталирах, но това не помогна, сега съм само с Opera. WinXPsp2. Моля за съвет.

post-3636-12563531214745_thumb.jpg

 

Че деинсталирай ФоксиПрокси(Старт-Всички програми- Mozilla Firefox(Safe Mode))

Когато я стартираш в Safe Mode тя изключва адоните и можеш да ги деинсталираш.

Link to comment
Сподели другаде

Защо в Safe Mode? Нали въпросното нещо е адон, а до адоните има достъп от: Инструменти => Добавки, където съответните могат да се спират и деинсталират без проблем...
Link to comment
Сподели другаде

Защо в Safe Mode? Нали въпросното нещо е адон, а до адоните има достъп от: Инструменти => Добавки, където съответните могат да се спират и деинсталират без проблем...

Защото трябва да се чете внимателно ето какво казва той - "От десетина дни не се отваря прозореца на Firefox..."

Link to comment
Сподели другаде

Защото трябва да се чете внимателно ето какво казва той - "От десетина дни не се отваря прозореца на Firefox..."

 

Извинявам се. Моя грешка. :stop:

Link to comment
Сподели другаде

@-TEN4O- Благодаря!

Не знаех,че става въпрос за добавка!

А и как се е инсталирала автоматично на другия компютър още при инсталирането на Мозила не знам?!

Link to comment
Сподели другаде

@-TEN4O- Благодаря!

Не знаех,че става въпрос за добавка!

А и как се е инсталирала автоматично на другия компютър още при инсталирането на Мозила не знам?!

 

Ако искаш нещо доста по-добро с възможност и за ТОР ти препоръчвам ProxySel.И без това създателите на FoxyProxy постоянно досаждат с крънкане на мангизи за продукт който не си струва (според мен) и безплатно инсталиране.

Link to comment
Сподели другаде

Хайде и на теб заповядай !

 

 

 

Че деинсталирай ФоксиПрокси(Старт-Всички програми- Mozilla Firefox(Safe Mode))

Когато я стартираш в Safe Mode тя изключва адоните и можеш да ги деинсталираш.

 

@ TEN4O. Благодаря за идеята, опитах, обаче - пак същото, съвсем същото. И в SafeMode не се отваря. Някаква друга идея? Вероятно има начин да се редактира някой конфиг.файл?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...