Jump to content

Автоматичен рестарт с неопределено време


Препоръчан пост

Добър вечер на вс. от известно време ден-два компютъра - ТРРРРР и се реска, обикновенно когато играя УоУ сървъра крашне за 5 минути и се изнервям влезна после пак и ТЪПИЯТ компютър се рестартира идва ми да го насеча с нещо. Направих настройката да не се рестартира - същото, но записах някакъв ерор psyhical dump memory нз си кво. Моля ви помогнете кажете кой ерор да препиша с какво и как. Ще откача вече, но преди това ще остана без ПЦ много е кофти.
Link to comment
Сподели другаде

На първо време можеш да си помогнеш сам, като прочетеш темата Българският правопис и граматика, правилата и изключенията и Съветите за успешна взаимопомощ.

След това можеш да опишеш проблема малко по-подробно и грамотно.

Link to comment
Сподели другаде

Търся отговори по темата не критики. С гумена клавиатура се пише трудно. На испита за кандидастване по български език и литература имам 5.17. Исках от по кратката страна да ми се помогне...

По темата имам ерори:

0x0000008E (oxF490D3DC,0xB9F2ABB4,0x00000000.

Проблемът е, че компютъра се рестартира сам когато той си иска.... Най-често се случва когато цъкам уоу или гледам филм. Като пусна компютъра 15-30мин и бум. Мисля, че е от 1 драйвър за мишката, но моля някой да погледне и да каже за тия ерори на синият екран.

Търся отговори по темата ми не критики!

Link to comment
Сподели другаде

Сериозно ли имаш 5.17, при положение, че си написал "испит" и не знаеш какво е запетая и кога се използва?

Ще получим ли информация за статуса на грешката и хардуера?

А ако не знаеш, за да ти се помогне е нужна информация, не сърдене.

Link to comment
Сподели другаде

Добър вечер на вс. от известно време ден-два компютъра - ТРРРРР и се реска, обикновенно когато играя УоУ сървъра крашне за 5 минути и се изнервям влезна после пак и ТЪПИЯТ компютър се рестартира идва ми да го насеча с нещо. Направих настройката да не се рестартира - същото, но записах някакъв ерор psyhical dump memory нз си кво. Моля ви помогнете кажете кой ерор да препиша с какво и как. Ще откача вече, но преди това ще остана без ПЦ много е кофти.

Гадно е да останеш съвсем без Пе-Це... :haha: Преди време и аз като теб щях да откача с мойто Пе-Це. За един ден два пъти преинсталирах уиндоус, защото започна да прави като твоя - постоянно сини екрани на чисто нов уиндоус и не ще да се оправи. После се усетих (а по-късно и четох), че проблема идва от защитната стена Ashampoo Firewall, която инсталирах тогава. Разкарах я и се оправи. Ти да не би да имаш същата стена?

Link to comment
Сподели другаде

Да имах 1 програма и това се оправи. Raven едно е форум друго е иЗпит аре както казваш. Все ми е едно как ще го драсна във форума семи е друго как на листа за изпита. Преразказа ми беше пълен с 2 грешки само тъй че.... Не ми е да се обяснявам след този проблем като го реших последва друг не по-малко дразнещ: Като гледам филм или слушам музика 70-80% от случаите като се активира К-Лите кодеците или нещо подобно изгледам филма/наслушам се и пускам нета. Пиша адрес и ми излиза прозореца Връзката е/беше прекъсната без да хитвам ескейп или нещо подобно и няма нет, а скайпа си е на линия пиша си вс. ама в уоу немога да влезна или да отворя сайтове - рес и се оправя, но искам нещо по удобно ?
Link to comment
Сподели другаде

1. Във форума също си има правила и изисквания. Ако някой не ги спазва и не му пука за тях, значи той/тя е готов(а) да си понася евентуални последици и/или критики.

2. Малко ми е трудно да повярвам на твърденията ти за изпита при положение, че не можеш да си опишеш проблема по ясен и разбираем начин.

Link to comment
Сподели другаде

Да имах 1 програма и това се оправи. Raven едно е форум друго е иЗпит аре както казваш. Все ми е едно как ще го драсна във форума семи е друго как на листа за изпита. Преразказа ми беше пълен с 2 грешки само тъй че.... Не ми е да се обяснявам след този проблем като го реших последва друг не по-малко дразнещ: Като гледам филм или слушам музика 70-80% от случаите като се активира К-Лите кодеците или нещо подобно изгледам филма/наслушам се и пускам нета. Пиша адрес и ми излиза прозореца Връзката е/беше прекъсната без да хитвам ескейп или нещо подобно и няма нет, а скайпа си е на линия пиша си вс. ама в уоу немога да влезна или да отворя сайтове - рес и се оправя, но искам нещо по удобно ?

Случайно видео картата да ти е NVIDIA?

Link to comment
Сподели другаде

Искаш конкретна помощ, а не посочваш конкретна инфрмация. Как според теб да открием проблема по твоето описание "... от известно време ден-два компютъра - ТРРРРР и се реска..." ?

Дай информация за системата, с която работиш:

1. Дънна платка, видео карта, дискови устройства, захранване - имена, модели на устройствата, параметри;

2. Състояние на компонентите - температури, захранващи напрежения, S.M.A.R.T. състояние на дисковите устройства;

3. Софтуер - операционна система, актуализации към нея, антивирусна програма, активни процеси по време на работа, процеси, които се стартират автоматично при стартиране на системата.

Това е основна информация и без да разполагаме с нея трудно ще можем да дадем конкретни предложения.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...