Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Световна Лига 2009

• Моля, влезте, за да отговорите
68 отговора по тази тема

#61 mone

mone

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 57 мнения

Публикувано: 26 July 2009 - 23:24

Да си призная много рядко сядам да гледам волейбол ако България не играе, хванах малко от началото и последните пет минути на финала - Бразилия срещу Сърбия. Такъв волейбол не бях гледала, има защо тези два отбора да са на финала. Има класа и стил в играта и на двата отбора, можем само да си мечтаем така да играем някой ден. Много сме постигари във волейбола и все още се приемаме като силен отбор, но с тази игра ту сме невероятни, ту за нищо не ни бива, не се вземат първи места. В момента играта ни не е стабилна, търсим стила си и най-вече точните хора, не трябва да разчитаме на отделни играчи, а на отбора като цяло. Винаги ще викам за България и ще гледам волейбол, когато играем, но има много, много време докато наистина покажем какво можем. Браво на Бразилия и Сърбия за страхотната игра, въпреки че трябваше да съм за Сърбите (нали са ни съседи) много се зарадвах, че бразилците биха.

#62 SURF_lady

SURF_lady

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 713 мнения

Публикувано: 27 July 2009 - 12:45

Съгласна съм с мнението на mone. Аз също не успях да гледам целия финал. Хванах само края на третия гейм, но определено и двата отбора мисля че са класи над нас. Не съм специалист във волейбола, но според мен колкото и много от играчите ни от отбора да играят в чуждестранни отбори, струва ми се че ще има "още много хляб да ядем" докато стигнем нивото на Бразилците и Сърбите. Липсва ни точно това качество, което ми се струва че те имат в изобилие, а именно това че преди всичко те са един отбор, един екип... Всеки елемент е изпипан до последно - и сервиз, и посрещане, и блокада, и атака...
Аз лично бях за Сърбите и супер много се изкефих, когато победиха Кубинците. Играта им е страшно добра и доставя удоволствие да я гледаш. Аз също не гледам който и да е спорт когато не играе Българският отбор, но тук определено си заслужава ;) Сега мисля да гледам и баскетбола, ако ми се отдаде възможност де... :)

Специално за хората, които са проспали уроците по География в началното училище: Земята се върти около оста си, не около вас.

#63 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 29 July 2009 - 16:17

Сложих малко информация в секцията за статистика :Р
И сложих, кой отбор по колко точки получава за световната ранг листа .

Самия финал - доста добър, и на двата отбора не се даваха до последно. Но бразилците се оказаха по-здравите.

На европейското само ще кажа.. хич няма да ни е тежко със втория и третия от СЛ в една група ;д

#64 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 02 August 2009 - 15:45

Приятелските мачове м/у Полша и България:

Poland - Bulgaria 1:3 (8:15, 16:18, 9:15, 25:20)

Poland - Bulgaria 3:2 (25:23; 19:25; 19:25; 26:24; 15:12) / официален приятелски мач

Poland - Bulgaria 3:1 (25:22; 25:13; 26:24; 21:25)

#65 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 15 August 2009 - 20:51

Имахме три приятелски срещи с Турция преди около седмица и трите мача бихме убедително.

В момента се играят квалификационни турнири за Световната купа през 2010 в Италия.
За момента имаме две победки и се класираме вече за този турнир.
България 3:0 Португалия (25-22 25-16 26-24)
България 3:0 Чехия (25-15 25-22 25-14).
От втория мач имаме и снимки :Р
http://picasaweb.goo...VsCzechRepublic
Благодарности на Surf_lady.

Утре ни е мача с Холандия в 20:00ч.

#66 100yan

100yan

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 16 August 2009 - 15:33

Дайте линк за групите на европейското в Турция.

#67 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 16 August 2009 - 16:45

До края на месеца ще направя темичка за турнира.

Group A: Turkey, Germany, France, Poland
Group B: Russia, Finland, Estonia, Holland
Group C: Spain, Greece, Slovakia, Slovenia
Group D: Serbia, Italy, Bulgaria, Czech Rep.

Офиц. сайт на първенството - http://www.2009mech.com/
http://en.wikipedia....ll_Championship

#68 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 17 August 2009 - 10:25

Както очаквах мача с Холандия ни беше най-тежък, но май ние си го направихме такъв. Победихме вчера.
Холандия 1:3 България (25-23 16-2518-25 23-25)

Публикувано изображение

#69 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 20 September 2009 - 11:07

За следващата световна лига, вместо Венецуела и Япония (които бяха на последните две места на турнира през 2009) ще бъдат Германия и Египет.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители