Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2009


IVAN

Препоръчан пост

Браво Браво честита победа на нашите... Благодаря за снимките на Ванката и Сърф Лейди иии Ване .. ако можеш снимай мъжоретния състав повече (ихааа) :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: А иначе евала пак за снимките
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Още снимки ще има, много се надявам да направиш още две победки.. ама какво стане такова :Р

След мачовете ще напиша и моята преценка как играят нашите на живо ;д

Link to comment
Сподели другаде

Не можахме да намерим средство срещу силните сервизи на Руснаците, не можахме да се противопоставим на високия им ръст... Къде беше отбора който успя да се противопостави на Кубинците?? :(

Явно пускането на Пламен Константинов не спомогна особенно :(

Дано утре късмета ни се усмихне и макар да нямаме шансове за Сърбия, то поне за многобройната публика, както каза капитана на отбора ни.

Успех Българи-Юнаци!! :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Може да падаме, може да не се класираме, но ще се подкрепяме докрай! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!

http://store.picbg.net/pubpic/E1/4A/3639375ba4cee14a.JPG

http://store.picbg.net/pubpic/B1/83/a0656cf5b13eb183.JPG

 

 

Залата беше на макс, имаше много много правостоящи. Много ме е яд, че загубихме 2-рия гейм, ако го бяхме взели съм сигурен, че щяхме и мача да вземем. Не знам какво ни ставаше, имахме такива готини преднини и ги изгубвахме. Малко ми е гадничко, че паднахме, но такова е.

Важното е да подкрепяме отбора. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

 

 

В неделя ще кача снимките от днешния мач и утрешния и ще напиша повечко за впечатленията ми.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен включването на Пламен беше грешка ( с цялото ми уважение към него ) но какво не беше наред в мартин пенев или ананиев или алексиев та трябваше да започваме с пламен ... Според мен Пранди все още неможе да намери правилната шестица... и това влияе зле... на резултатите... Дано до европейското да се оправим защото и аз като Салпаров там най-много се надявам да направим нещо значимо... ;)
Link to comment
Сподели другаде

Малко със закъснение, но споделям снимките.

Първия мач с Русия: http://picasaweb.google.bg/vankata.89/VolleyBULRUS170709#

Втория мач с Русия: http://picasaweb.google.bg/vankata.89/VolleyBULRUS180709#

 

И на двата мача с Русия, залата беше ама фул, направо се пръскаше ;д

Малко ме е яд, че паднахме и двата мача, ама такова е.

На първия мач с Русия, изпуснахме втория гейм и според мен това беше решаващо. Лошото е, че след този гейм публиката млъкна, усети че шансовете ни се изпариха. Добре, че Салпаров приканваше публиката от време на време.

Втория мач с Русия, независимо че не се класирахме и го знаеше всеки, публиката подкрепяше отбора до последно.

За самата ни игра с Руснаците, играехме добре, но като че ли увереността ли ни липсва с/у тях - не знам.

Липсваха ни атаките през центъра, блокадата беше на моменти, Жеков имаше няколко не добри разпределяния....но и самата защита и сервиза на руснаците беше на ниво.

 

За мачовете с Куба, първия мач си беше чиста мечта.. нереално :D След 0:2 и такъв обрат, такова чудо... много се радвах. Спомням си унилите физиономии на кубинците след мача - кеф направо ;д

За втория мач, имахме повече атаки през центъра и затова си мисля, че бяхме по-убедителни с победата. И атака и посрещане и блокадите бяха на добро ниво. Но може и кубинците да си подценили и затова и така да е станало :/

 

П.п. Темата още вчера я обнових с финалните групи на турнира.

 

Според мен най-вероятно Бразилия ще я вземе купичката. Но ще видим ще има ли изненади, като класирането на Аржентина напред.

Link to comment
Сподели другаде

http://www.freedocast.com/forms/PopOut.asp...27E31E62135109A линкче за гледане онлайн, поне за днешните мачове...но предполагам ще стане и за следващите(ако не-ще се опитам да намеря някой работещ)
Link to comment
Сподели другаде

пранди не знае какво прави.пропусна шанса да изпробва в цял мач на високо ниво георги братоев.игра цял мач с т.алексиев-момчето

просто не е за националния отбор и му го показа в предните мачове.отстрани пламен в много важен момент,когато матей и владо не са на ниво,

не пусна и цветан соколов ,отстрани боян?!не виждам никаква последователност в действията му,отборът ще се сгромоляса.

надеждата ми е в радо стойчев.

Link to comment
Сподели другаде

Така е решил треньора за правилно, така е направил. Все пак във всяка игра има и доза хазарт...

А не може да се каже, че само той е виновен за някоя загуба или победа, това е отборен спорт.... всички са вкупом.

Аз се радвам, че гледах четири мача на живо - две победи и две загуби, хем да видя радостта от победа и горчивината от загубите.

Винаги сме били посредствен отбор, трудно ще направим някое наистина добро класиране в близките няколко години.

Но при мен винаги има огромна доза надежда и винаги се надявам да бъркам в това си мнение и да ме изненадат с някое първо място :Р

 

За финалните групи, които сега се провеждат в Белград...

интересно се развиват.. за момента съм гледал(от линка по-горе) само мачове от група F, другите не. Аржентинците добре играят и затова заслужена са стигнали до тук, но няма да могат да продължат, имат още опит да трупат. Куба с този млад отбор, наистина много много добро представяне, може би защото още са нови играчи и не им знаят добре стила на игра и се получава така. Бразилия няма да я коментирам, те въобще правят ли някъде грешка!?!??!?! Блокада, сервиз, атака, защита .. всичко на ниво. Дори през мача с Куба, не знам как но Куба ги водеше с по 3-4-5 точки и след това обърнат с чудесна блокада.

 

За мачовете в другата група съдя само по резултатите.. САЩ се представя зле, дори няма гейм отбелязан и съответно не са класира занапред. Днеска ще видим битката м/у Русия и Сърбия, според мен ще е един доста зрелищен мач.

Link to comment
Сподели другаде

добре че поне в интернет дават волейбол, тъй като се видя че няма файда от нашите теливизии... Може да дават всякакви безинтересни футболни мачове, но никой няма да се сети да купи правата на финалните мачове по волейбол
Link to comment
Сподели другаде

Така е решил треньора за правилно, така е направил. Все пак във всяка игра има и доза хазарт...

А не може да се каже, че само той е виновен за някоя загуба или победа, това е отборен спорт.... всички са вкупом.

Аз се радвам, че гледах четири мача на живо - две победи и две загуби, хем да видя радостта от победа и горчивината от загубите.

Винаги сме били посредствен отбор, трудно ще направим някое наистина добро класиране в близките няколко години.

Но при мен винаги има огромна доза надежда и винаги се надявам да бъркам в това си мнение и да ме изненадат с някое първо място :Р

 

За финалните групи, които сега се провеждат в Белград...

интересно се развиват.. за момента съм гледал(от линка по-горе) само мачове от група F, другите не. Аржентинците добре играят и затова заслужена са стигнали до тук, но няма да могат да продължат, имат още опит да трупат. Куба с този млад отбор, наистина много много добро представяне, може би защото още са нови играчи и не им знаят добре стила на игра и се получава така. Бразилия няма да я коментирам, те въобще правят ли някъде грешка!?!??!?! Блокада, сервиз, атака, защита .. всичко на ниво. Дори през мача с Куба, не знам как но Куба ги водеше с по 3-4-5 точки и след това обърнат с чудесна блокада.

 

За мачовете в другата група съдя само по резултатите.. САЩ се представя зле, дори няма гейм отбелязан и съответно не са класира занапред. Днеска ще видим битката м/у Русия и Сърбия, според мен ще е един доста зрелищен мач.

иване!

първо-никога българският мъжки национален отбор не е бил посредствен.тази твоя констатация показва,че нищо не разбираш от волейбол,извинявай

но е така.мога да приведа безброй примери от историята на този отбор.ако футболният отбор имаше 1/10 от тези резултати не знам какви дандании

щеше да се вдига.за едно четвърто място през 94 г.завършило с разгромна загуба 0/4 от швеция се вдигна тупурдия до небето,песни,химни...

второ-какво означава "така решил пранди"?добре ,решил,но той е вече в цайтнот,няма ясна концепция за квалификациите във варна.

аз въобще не говоря за резултатите от лигата,аз се тревожа за перспективата на отбора.слаб разпределител,некачествен подбор/т.алексиев??/,

случайност,съдии,късмет-не го обсъждам.ако не си съгласен ти предлагам да се срещнем на волейболната площадка и като ти хвърля

топката ще стане ясно колко разбираш тази игра.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм използвал думата "винаги" уместно. Исках да кажа последните няколко години, около четири, което е ~ приблизително времето от което следя волейбола по-отблизо. За по-предния период може само по данни да си гледам и да си правя някакви заключение, което не е много точно и коректно. А и пък още по-рано и правилата са били доста по-рано.

 

За посредствения отбор, ще се изразя отново, че може само аз да си се разбирам. Отбора ни просто е на моменти, един път ще играе добре, след това ще направи много грешки. Ако имаме претенциите, че сме добър отбор, не мисля че трябва да показваме такива спадове във формата. Имаме няколко добри играчи и някои, които трябва да израстнат. Тука малко или много също се отнасят част от писаниците в по-горната част на поста ми, предния абзац.

 

"така решил пранди", еми все пак му е гласувано доверие. Дали ще го опровергае или не, ще се види през следващите години докато е на пост. А и хем ще се види дали е толкова добър треньор, колкото се говори.

Говориш за мачовете в средата на Август във Варна? Не знам, може и да не знае какво да прави, но и все пак е още раничко. Първо имаме и три приятелски мачове с Полша, само един официален обаче.

 

Много се надявам, тъй като не следя и не знам как е, младежкия ни отбор да се представя на ниво и след това да подпомогне по-старите и съответно да се представяме по-добре.

 

Никога не съм претендирал, че съм добър и разбирам, и като играч и като критикуващ. Просто споделям личното ми мнение, спрямо личните ми познания. По конкретно съм фен.

На терена, определено няма да покажа кой знае какво, признавам си го, не съм добър играч. НО това е отборна игра, не се гради само на един играч.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм използвал думата "винаги" уместно. Исках да кажа последните няколко години, около четири, което е ~ приблизително времето от което следя волейбола по-отблизо. За по-предния период може само по данни да си гледам и да си правя някакви заключение, което не е много точно и коректно. А и пък още по-рано и правилата са били доста по-рано.

 

За посредствения отбор, ще се изразя отново, че може само аз да си се разбирам. Отбора ни просто е на моменти, един път ще играе добре, след това ще направи много грешки. Ако имаме претенциите, че сме добър отбор, не мисля че трябва да показваме такива спадове във формата. Имаме няколко добри играчи и някои, които трябва да израстнат. Тука малко или много също се отнасят част от писаниците в по-горната част на поста ми, предния абзац.

 

"така решил пранди", еми все пак му е гласувано доверие. Дали ще го опровергае или не, ще се види през следващите години докато е на пост. А и хем ще се види дали е толкова добър треньор, колкото се говори.

Говориш за мачовете в средата на Август във Варна? Не знам, може и да не знае какво да прави, но и все пак е още раничко. Първо имаме и три приятелски мачове с Полша, само един официален обаче.

 

Много се надявам, тъй като не следя и не знам как е, младежкия ни отбор да се представя на ниво и след това да подпомогне по-старите и съответно да се представяме по-добре.

 

Никога не съм претендирал, че съм добър и разбирам, и като играч и като критикуващ. Просто споделям личното ми мнение, спрямо личните ми познания. По конкретно съм фен.

На терена, определено няма да покажа кой знае какво, признавам си го, не съм добър играч. НО това е отборна игра, не се гради само на един играч.

благодаря ти,че ми даде възможност да гледам финалите,бнт не предава нищо!

Link to comment
Сподели другаде

В момента се играе мача Бразилия : Русия, може да се гледа

http://www.justin.tv/bartek_hdtv6/old ( и ако зареди тук: http://www.justin.tv/boston_tv2 & http://www.justin.tv/planetabrasil/old )

 

Мача Сърбия : Куба би трябвало да го има тука, в 21:30 часа:

http://www.freedocast.com/nowehqtv

http://www.freedocast.com/polgol

Link to comment
Сподели другаде

Бразилия смачка Русия, направо не им даде шанс. Сърбия победи Куба и то с доста спазваш резултат, 3:1. Кубинците се опитаха да се противопоставят, но въобще не успешно. Miljkovic Ivan беше най-добрия играч на мача, направи 26 точки някъде над 20 от атака. Просто нямаше кой да го спре.

 

И финала ще е Бразилия : Сърбия от 21:00ч. и гледам ще го дават по БНТ. Определено това ще е доста добър мач.

Мача за трето място е Русия : Куба , поредния им мач ;д мача ще е от 18:00ч. няма да го дават по БНТ, надявам се в някой от линкове от по-горния ми пост да става за гледане.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...