Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Световна Лига 2009

• Моля, влезте, за да отговорите
68 отговора по тази тема

#31 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 04 July 2009 - 15:41

Те сякаш ги подценяват и се лигавят трябва да ги отупат здраво и това е вярно е че са силни но ние сме по-силни от тях така че...Утре трябва да ги бием и после да му мислят че предстоят много тежки домакинства айде успех :yeah: :bgflag:

#32 skachev

skachev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 04 July 2009 - 15:44

Те сякаш ги подценяват и се лигавят трябва да ги отупат здраво и това е вярно е че са силни но ние сме по-силни от тях така че...Утре трябва да ги бием и после да му мислят че предстоят много тежки домакинства айде успех :yeah: :bgflag:

ами ние от подценяване неможем да тръгнем като хората... а мисля че само казийски и жеков могат да ги бият :giggle:

#33 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 04 July 2009 - 16:55

:D Може и да могат :D Мене ми е интересно какво става и с САЩ загубиха от Китай с 2:3-липсват и при тях много от звездите.Знам само че Лой Бол май се отказа.Както бях писал по-рано и поляците целия им титулярн отбор ги няма + двама които сега се сетих-Грушка и Плински.Ми то 8 човека някъде :blink: Чудна работа дано ние да се оправим и да мачкаме наред щотоо можем :superman:

#34 skachev

skachev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 04 July 2009 - 18:19

:D Може и да могат :D

могат могат днеска като ги гледах.. могат.. а относно поляците и американците въобще не ме интересува.Навсякъде има смяна на поколенията ... и ние сме в нещо такова(визирам смяната на Пушката и най-вероятно Пламен) Да видим сега на кой отбор как ше му се отрази :)

#35 skachev

skachev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 05 July 2009 - 09:34

Тежко тежко ... но така е като пропиляваме шансовете ... ше гледаме финалите по ТВ... да се надяваме че на Европейското ще се справим по-добре... :)

#36 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 05 July 2009 - 11:36

Ми днеска Жеков го нямаше и това може би малко се отрази но и несериозно подходиха то че няма да се класираме е ясно но да използват мачовете да се обиграят и да бъдат после на 100 %.Мисля че на Европейското и Боян и Пламен ще се върнат така че успех

#37 mone

mone

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 57 мнения

Публикувано: 05 July 2009 - 15:38

Ми днеска Жеков го нямаше и това може би малко се отрази но и несериозно подходиха то че няма да се класираме е ясно но да използват мачовете да се обиграят и да бъдат после на 100 %.Мисля че на Европейското и Боян и Пламен ще се върнат така че успех

И аз си мисля, че моят любимец - Боян ще се върне, в първия мач даваха интервю с него и щом вече е почнал тренировки, за Пламен малко се съмнявам, той нали и политик ще става, а и нещо вече не му се играе. Много жалко, че днес японците ни победиха, но какво да се прави.

#38 mone

mone

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 57 мнения

Публикувано: 11 July 2009 - 19:38

Интересно Пламен Константинов е там, да видим дали ще го пусни Пранди, страхотно начало с тези листи от скамейките......

#39 mone

mone

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 57 мнения

Публикувано: 11 July 2009 - 22:02

Браво, браво и още веднъж браво, наистина страхотна игра, показахме характер!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

#40 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 11 July 2009 - 22:15

Страхотен мач изпълнен с напрежение докрай! Браво наистина на момчетата за характера ;) Това 3:2 трябва да накара кубинците да се замислят като играят срещу нас.Радвам се, че направихме добро впечатление на президентът на FIVB.Това е плюс за нашите също.

#41 SURF_lady

SURF_lady

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 713 мнения

Публикувано: 11 July 2009 - 22:33

Супер!! ПоБеДаАаА и пак Победаааааа :)
Браво на момчетата. Показахме че имаме хъс и желание за победа и когато поискаме можем да си я вземем.
Мисля че самото присъствие на Пламен Константинов нахъса допълнително нашите :)
Дано само това 3:2 за нас няма да е като победата на руснаците в Русия над Куба. Дано не ни сполети същата съдба.
Но утре ще видим. Ще имаме и снимков материал надявам се ;)
Българи - ЮнАцИиИ :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Специално за хората, които са проспали уроците по География в началното училище: Земята се върти около оста си, не около вас.

#42 skachev

skachev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 11 July 2009 - 22:35

Супер супер ... много съм доволен от това което видях (всичкко без 1вия и 2рия гейм хах) в тайбрека добро впечатление ми направи Тодор Алексиев ... добро включване и мисля че тези дето завършиха мача са оптималния ни състав...

#43 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 12 July 2009 - 00:08

Малко със закъснение, но все пак оправям темичката.(да се надявам да няма грешкички :Д) Но затова ще има снимков материал.

Ей затова играем:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Всички снимки от този мач: http://picasaweb.goo...leyBULCUB110709

#44 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 12 July 2009 - 21:37

Честита победаа.Разпиляхме гииии.Оле оле оле да мачкаме наред само така :bgflag: :bgflag:

#45 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 12 July 2009 - 23:41

Оп, оп .... още една победка и то каква!!! Разпуквация, кубинците не знаеха къде са :Р

Така нещо много важно, което казаха днеска на мача... wild card няма да се избира от федерацията, а ще се дава на най-добрия втори отбор
Което може до някъде да ни радва, до някъде не. Дано да имаме шанса и продължим напред.

Отново малко снимки:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Всички от мен http://picasaweb.goo...eyBULCUB120709#
От SURF_lady: http://picasaweb.goo...BulgariaVsCuba#

П.п. Заради проблема ни със сайта ни, ги няма картинките :/ Ще се опитам скоро да го оправя, обаче май ще е следващата седмица.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители