Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2009


IVAN

Препоръчан пост

Иване, за пореден път, когато има голямо състезание следя всичко , което става тук.

Благодаря ти , за труда , който полагаш.

Да се надяваме, че нашите ще играят занапред като днес и утре пак ще отупаме братушките, които явно не са във форма. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Неска просто нямам думи на тоя съдия да му заврат главата в екрана ли трябва.Толкова грозни подаръци просто...Но и от 17:12 да ги изпуснем...

Вярно е , съдията ги подпираше винаги в решителните моменти, но ни липсваше и Владо-вчера той изнесе мача, а и Ананиев не беше на нивото от вчера.

Link to comment
Сподели другаде

Вярно е , съдията ги подпираше винаги в решителните моменти, но ни липсваше и Владо-вчера той изнесе мача, а и Ананиев не беше на нивото от вчера.

пранди пусна на баньоли за да не го уволнят с тези експерименти във 2 гейм.вместо да върне краси гайдарски,

той пусна теодор богданов,който очевидно не е равностоен.съдиите подпираха силно руснаците,а в мачове на

такова ниво това е решаващо.методи не можа да повтори играта си от вчера,въпреки силното си желание.

Link to comment
Сподели другаде

пранди пусна на баньоли за да не го уволнят с тези експерименти във 2 гейм.вместо да върне краси гайдарски,

той пусна теодор богданов,който очевидно не е равностоен.съдиите подпираха силно руснаците,а в мачове на

такова ниво това е решаващо.методи не можа да повтори играта си от вчера,въпреки силното си желание.

 

УАУ ... тва според мен не е възможно та ако 2мата сънародници треньори си дават мачове един на друг къде му е края та то нито един от двамата не трябва да работи в тези отбори.Тва не е не се сърди човече.. Днес неможах да гледам целия мач и не съм видял къде съдията е подпрял руснаците но иначе тва е гадно независимо срещу кой е.. УСПЕХ НА МОМЧЕТАТА В ЯПОНИЯ... :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

регистрирах се в един от линковете посочени от IVAN и ми пише че в Събота ще дават Турция-Испания от световната лига ?! petioss помагай братле от къде си гледал Холандия и Бразилия кажи че мн искам да гледам освен нашите и другите отбори

 

Мерси много

Гледам Полша-Бразилия.Абе те сега нямат 6 от звездите поляците които мачкаха и бяха млади при това:

Влажли,Швидерски,Загумни,Винярски,Каджиеви

ч и либерото Пьотр Гачек.Ако някой знае какво е станале да пише.

petioss кажи в кои сайт гледа мача моля те че много ми се гледа ?! ако ми помогнеш ще съм ти много благодарен! :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

регистрирах се в един от линковете посочени от IVAN и ми пише че в Събота ще дават Турция-Испания от световната лига ?! petioss помагай братле от къде си гледал Холандия и Бразилия кажи че мн искам да гледам освен нашите и другите отбори

 

 

petioss кажи в кои сайт гледа мача моля те че много ми се гледа ?! ако ми помогнеш ще съм ти много благодарен! :lookaround:

Зари ти явно си гледал този сайт ( http://www.laola1.tv/ ), в който все още няма мачовете от световната лига. Това което си видял е "CEV European League Men", което е много по-различно.

 

Най-добре е описано в линка за дугия форум, където съм дал.

Link to comment
Сподели другаде

Първо наблягам на проблема с кирилица...

Прегледай тази тема: http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=1635 и тази може да е от полза http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=6641

При писането на бърз пост ( бутона "Бърз отговор" ) може да се избира на какъв режим на клавиатурата да пишеш ( БДС, фонетика, английски ).

Има множество кирилизатори в И-нет, примери като пощата на абв, сайта за субтитри на саб.бз и т.н.

Това, което си писал на ЛС, не е оправдание, а липса на желание ( поне според личното ми мнение ).

 

Съжалявам, че съм сбъркал пола ти, просто не е посочен в профила ти, а аз съдех по ника ти. Съжалявам отново.

 

Та на въпроса - дал съм линкове към няколко сайта, в които може да има Live стрийминг на някой мачове.

Специално в този сайт ( http://www.goalzz.com/main.aspx?c=4258 ) е посочено, по кои телевизии се дават мачовете и ти или всеки друг може да потърси дали ги хваща неговия кабелен оператор или има стрийм някъде в И-нет.

А във линка за другия форум, там дават и конкретни линкове, за някой мачове, които са намерили. ( примерно виж последните мнения ).

 

 

 

За втория ни мач с Русия, според мен играхме почти на същото ниво като на първия мач, но малко по-слабо. Първия гейм помогна много за увереността на братушките, но и ние не се предавахме. Обаче не знам какво ни стана третия гейм, такава добра преднина и ...

Разбира се, има и някой решения на съдията, които не ми харесаха, ама какво да се прави.

Успех на момчета в следващите мачове. :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Първият мач с Русия ми припомни още веднъж защо гледам волейбол, страхотен мач, честно казано не мислех, че ще победим, но страшно много се радвам, че успяхме да ги надвием. За втория нямам думи, играхме добре и просто го оставихме да го изпуснем. И аз мисля, че Николов много липсваше на играта. Много се радвам, че играта ни потръгна и показваме какво можем. Надявам се и вярвам, че в следващите два мача с Япония ще бием.
Link to comment
Сподели другаде

Е не знам ма тая телевизия полската Polsat Sports я нама онлайн!

Има я в justin.tv просто не пишат Polsat Sport а името на предаването което се излъчва-Ако е волейбол пише мача ако е някакво друго предаване заглавието :)

Link to comment
Сподели другаде

Най-накрая се наканих и направих отминалите мачове и мачовете от тази седмица в българско време, не в местно време.

За мачовете от другите седмици, ще ги оправям дни преди да започната.

 

Успех на момчетата в предстоящите мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...