Jump to content

Търся защитен екран за 17 инчов CRT монитор


Препоръчан пост

Търся защитен екран за 17 инчов CRT монитор, може и втора употреба. Някакви идеи от къде мога да си закупя.Благодаря предварително!

 

Виж тук:

Саит 1

Сайт 2

Сайт 3

И няма да е лошо понякога да използваш GOOGLE

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност човека не търси найлончета, а "защитен екран". Това е панел, който се прикача пред екрана на монитора.

Всъщност репутацията на защитните екрани и очилата за компютър, до колкото съм чувал, клони към 0. Ако бюджета не ти е толкова ограничен препоръчвам ти да си вземеш TFT монитор. Новите са от около 200лв нагоре, а втора употреба почват от около 100лв. От както си взех TFT (преди 3~4 години) очите не са ме болели толкова, както беше при работа със стария CRT за 1 час :)

Все пак, ако държиш на защитен панел, по-добре потърси втора употреба. Не знам дали се произвеждат още, защото бяха хит преди 8~9 години. :)

Link to comment
Сподели другаде

Това мисля по-скоро му трябва на него: Privacy Glare Filter for 16-17 CRTLCD, Antirad.StaticGlare,Black

Точно това ми трябва. Сега, ако кажеш от къде мога да си го закупя ще съм ти много Благодарен!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...