Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте,

 

Извинявам се ако дублирам тема!

Свалям филми със Юторент. Избирам такива със субтитри на БГ. но не винаги се получаваше. Разархивирам ги, в една папка са, но така и не можах да гледам тези филми. От снощи субтитрите на всички филми \тези които гледах сполучливо\ просто изчезнаха! Какво става?

Гледам със Медиа Плеър Класик! Моите съмнения са следните.

1. Проблем със торент програмата. На моменти Юторент престава да качва торентите а днес ми излиза със червени стрелки, което показва за някакви грешки! Торент файловете се свалят под формата на Биткомет файлове- прорама която деинсталирах

2. Проблем със плеъра!?! Но нещо не ми се вярва!

3. Някакъв вирус!?! Възможно ли е да саботира субтитрите ?

Не мога да си обясяна изчезването на субтитрите на филмите,които уж бяха наред!

 

Давайте идеи! Благодаря предварително!

Виж клипа

________________.zip

Link to comment
Сподели другаде

Само един въпрос -Защо файла със субтитрите е асоцииран с M.S.World ,а не с Notepad???

При мен като направих проба с филм и асоциирах файла със субтитрите с M.S.World и не се отвориха при възпроизвеждане с плеърите които имам,но като го върнах към асоцииране с Notepad и плеърите си ги отварят!!!

Link to comment
Сподели другаде

Само един въпрос -Защо файла със субтитрите е асоцииран с M.S.World ,а не с Notepad???

При мен като направих проба с филм и асоциирах файла със субтитрите с M.S.World и не се отвориха при възпроизвеждане с плеърите които имам,но като го върнах към асоцииране с Notepad и плеърите си ги отварят!!!

Най- разпространения формат субтитри е srt,но се срещат и sub [word] файлове.Цък

Subittre Workshop e програмата която ти е необходима,разгледай я по добре и направи необходимите настройки.С нея можеш лесно да сменяваш форматите srt -sub [word] или notepad. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Най- разпространения формат субтитри е srt,но се срещат и sub [word] файлове.Цък

Subittre Workshop e програмата която ти е необходима,разгледай я по добре и направи необходимите настройки.С нея можеш лесно да сменяваш форматите srt -sub [word] или notepad. :thumbsup:

 

Странно при мен въпросния .sub файл изглежда така (както е изтеглен от Vbox7) т.е. без да е асоцииран с каквото и да било:

http://i41.tinypic.com/24mxgeo.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Странно при мен въпросния .sub файл изглежда така (както е изтеглен от Vbox7) т.е. без да е асоцииран с каквото и да било:

http://i41.tinypic.com/24mxgeo.jpg

Десен бутон на мишката върху файла *.sub ->Отвори с... -> Избор на програма -> Notepad -> Отметка слагаш най-долу на "Винаги използвай избраната програма за отваряне на този вид файл -> OK. Инсталирай си също така KMPlayer, ако го нямаш. GOM Player не е лош, но е "по-сакат" - ...няма-няма и изреве, че му липсва някой кодек, като те праща за зелен хайвер да го търсиш в интернет.

Link to comment
Сподели другаде

Десен бутон на мишката върху файла *.sub ->Отвори с... -> Избор на програма -> Notepad -> Отметка слагаш най-долу на "Винаги използвай избраната програма за отваряне на този вид файл -> OK

 

Това го знам но не е там проблема (при мен си се отварят и без асоцииране било с Notepad било с Word)

По горе попитах

Само един въпрос -Защо файла със субтитрите е асоцииран с M.S.World ,а не с Notepad???

При мен при асоцииране на .sub файла с Word не го отварят плеърите ,а при асоцииране с Notepad го отварят ,но предпочитам да ги оставям така както са свалени и без това си се отварят безпроблемно!!!

 

п.с.Лично аз имам и KMPlayer ,и GOM Player ,и не само тях!!! Въпроса е сега нашия приятел с проблема дали ги отваря файловете със субтитрите???

Link to comment
Сподели другаде

Ама аз сега не мога да разбера защо се занимаваме толкова с тия глупави субтитри. Като плейъра не ги зареди автоматично, просто ги влачиш с мишката и ги пускаш в прозореца на филма. Можеш да им напишеш каквото искаш разширение - .sub или .srt, да ги асоциираш с Word или Notepad - плейърите си ги пускат.
Link to comment
Сподели другаде

Това което казваш е така ,но нашия приятел не каза дали се е оправил вече с проблема си:

Здравейте,

 

Извинявам се ако дублирам тема!

Свалям филми със Юторент. Избирам такива със субтитри на БГ. но не винаги се получаваше. Разархивирам ги, в една папка са, но така и не можах да гледам тези филми. От снощи субтитрите на всички филми \тези които гледах сполучливо\ просто изчезнаха! Какво става?

Гледам със Медиа Плеър Класик! Моите съмнения са следните.

1. Проблем със торент програмата. На моменти Юторент престава да качва торентите а днес ми излиза със червени стрелки, което показва за някакви грешки! Торент файловете се свалят под формата на Биткомет файлове- прорама която деинсталирах

2. Проблем със плеъра!?! Но нещо не ми се вярва!

3. Някакъв вирус!?! Възможно ли е да саботира субтитрите ?

Не мога да си обясяна изчезването на субтитрите на филмите,които уж бяха наред!

 

Давайте идеи! Благодаря предварително!

 

Дано defteros благоволи да ни напише какво е станало със субтитрите и дали го има още проблема?

Link to comment
Сподели другаде

Виж клипа

 

Изгубих се! Сори! Това със клипа свърши работата. "Ерагон" тръгна, но субтитрите по някакъв странен начин изпреварваха събитията та общо взето се отказах от него. При други филми нямаше проблем освен при тези дето очевидно нямат субтитри или ако има са английски. Тенкс за помоща!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...