Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте,

 

Извинявам се ако дублирам тема!

Свалям филми със Юторент. Избирам такива със субтитри на БГ. но не винаги се получаваше. Разархивирам ги, в една папка са, но така и не можах да гледам тези филми. От снощи субтитрите на всички филми \тези които гледах сполучливо\ просто изчезнаха! Какво става?

Гледам със Медиа Плеър Класик! Моите съмнения са следните.

1. Проблем със торент програмата. На моменти Юторент престава да качва торентите а днес ми излиза със червени стрелки, което показва за някакви грешки! Торент файловете се свалят под формата на Биткомет файлове- прорама която деинсталирах

2. Проблем със плеъра!?! Но нещо не ми се вярва!

3. Някакъв вирус!?! Възможно ли е да саботира субтитрите ?

Не мога да си обясяна изчезването на субтитрите на филмите,които уж бяха наред!

 

Давайте идеи! Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Провери дали BitComet е деинсталиран напълно, почисти с CCleaner, опитай да заредиш субтитрите ръчно (на Медиа Плеар Класик незнам дали можеше следователно гледаи фима и субтитрит да са с 1 и също име) пусни ReHash на самия торент да не би даима някоя грешка.
Link to comment
Сподели другаде

Не виждам какво общо би имал торент клиент спрямо субтитрите. Работата на програмата е да изтегли всички файлове. Ако те са изтеглени, то работата на торент клиентът е приключена.

Опитвал ли си друг плеър?

Link to comment
Сподели другаде

Да е деинсталирано нещо от машината освен биткомет-а? Не ползвам този плеър, но мисля, че му е нужна малко "помощ" за буквичките, от рода на DirectVobSub. А да си преименувал файлове - имената на видео файла, и този със субтитрите трябва да са с еднакви имена за да тръгнат автоматично. Пробвай както вече те посъветва питайки @Night_Raven с друг плеър - препоръчвам VLC.
Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм със Raven. Не виждам връзката със торент клиента.....Междудругото успях да възстановя субтитрите на филмите, които гледах. Барвнал съм някви настройки! НО! Остава проблема със субтитрите, които не се появяват на екрана!!!DirectVobSub е налице.

Опитах се да преименувам някои от файловете|SRT| понеже името на филма не беше еднакво със името на файла отговарящ за субтитрите -но нямам резултат! Неправилно преписване?

Иначе са в една и съща папка. Опитах се Уиндоус Медиа плеър- дали да не пробвам друг!?!Интересното е че някои ги чете- а други не иска!!!

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах но резултатът е същият :bored: !

KMPlayer. Файлът за субтитри го има \дори го отворих с Нотерпад\ но май това не е най учачната форма да се гледа филм!?! Що е то?

Link to comment
Сподели другаде

1

00:00:28,960 --> 00:00:33,680

Преди време, безстрашната и

красива земя на Алагезия,

 

2

00:00:33,680 --> 00:00:37,720

беше управлявана от мъже

яхнали могъщи дракони.

 

3

00:00:39,480 --> 00:00:42,160

Тяхната мисия беше да ни защитават.

 

4

00:00:42,280 --> 00:00:45,400

Хиляди години народите преуспяваха.

 

5

00:00:45,880 --> 00:00:50,040

Но Ездачите станаха арогантни

и започнаха да се бият помежду си за власт.

 

6

00:00:55,600 --> 00:00:58,080

Усещайки тяхната слабост,

 

7

00:00:57,960 --> 00:01:02,160

млад Ездач на име

Галбаторикс ги предал.

 

8

00:01:04,040 --> 00:01:08,720

И в една единствена кървава битка

повярвал,че е унищожил всички.

 

9

00:01:13,960 --> 00:01:16,800

И Ездачи и дракони.

 

10

00:01:16,920 --> 00:01:20,600

От тогава, земята ни

е управлявана от Галбаторикс.

 

11

00:01:22,840 --> 00:01:24,800

Той пречупил всички бунтовници,

 

12

00:01:24,720 --> 00:01:28,080

включително боиците за

свобода познати като Варден.

 

13

00:01:30,200 --> 00:01:36,080

 

 

Хубав филм ама не ще :blackcat: :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

:crosseyes1:
Имах предвид да прикачиш самите файлове, не да копираш съдържанието им.
Качването се провали. Не можете да прикачвате такъв тип файлове! Какво муe :crosseyes1: на файла -той е SRT!
Link to comment
Сподели другаде

Субтитрите за Eragon се зареждат нормално при мен. Т.е. самият файл е наред. Нещо бъркаш ти при именуването, зареждането или и аз не знам точно.

Вторият архив съдържа .nfo файл. Това не е файл със субтитри. Ако очакваш да се заредят субтитри от него, ще останеш само с очакването.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...