Jump to content

Забавни бисери на учители


Препоръчан пост

Всеки е чувал някакви бисери от учителите(е не само на тях и на ученици може :P ),та дори и да не учат вече.

Аз се сещам за един бисер на мой съученик :crazy:

 

Учител по история(Св.Седмочисленици,село Пловдив)пита ученик:

Ивайло какъв е Исус?

Ученика (Ивайло,известен като Гибона) отговаря:

Амиии гооспоодиинее,амииии

Ааа сетих се,Исус е син на Христос!!!

Целия клас на земята :haha: , а даскала гледа катo прострелян в кутрето на дясната ръка :haha:

 

Сега сте вие....

Link to comment
Сподели другаде

В 8-ми и 9-ти клас като бях, една съученичка редовно записваше бисери на учителите и учениците, но тази година не й се пишеше, жалко...

Иначе аз трябва да ги взема и да ви ги напиша, да видите вие 2 тефтера бисерчета :crazy:

 

Учителят пита класа: Какво е държавата?

Някой: Държавата е учреждение :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Аз имах един учител по рисуване в Техникума по облекло голям уникум беше! Всяка седмица имахме определени задачи и модели за рисуване, като накрая на седмицата излагахме всички рисунките си на дъската и правехме дискусия и оценяване. Рисувахме по два модела с два вида дрехи . Та някой от неговите бисери относно творбите ни:

 

1. Ха на тази мацка от рисунката толкова тънки си и направила ръцете че няма да може да си свали гащичките ако отиде в тоалетната! :blink:

 

2. Колко пъти съм ти казвал да не рисуваш два леви крака само един стига. :no:

 

3. Е ама какви са тези ръце като шпек салам от 7,50 лв. !? :haha:

 

4. Абе момиче ти тая рисунка на колко водки си я правила? :punish:

 

4. И редовното обръщение към мен беше ... Ваня на тази от рисунката пак си и лепнала силиконовите гърди :peace:

 

В момента това са така най-цветущите от речника на г-н Чеков, които съм запомнила :)

А имаше една учителка мисля, че по литература един ден закъснява мой съученик. Влиза в стаята и засрамен :blush: я зазяпва дали ще го приеме или изгони от час, а тя си говории ли говори и в един момент се обръща и му казва:

"Какво си ме зяпнал като първият ми любовник, я сядай!"

 

Еми това е засега малко бисери дано са ви харесали! :booo:

Link to comment
Сподели другаде

Ето малко и от мен:

 

"Цар Симеон е роден... на 35 страница в дясно!"

 

"Много хора бяха написали "open" с двойно "f"!"

 

"Вие сте чаровни идиоти!"

 

"Разпределили сте се като в турска баня!"

 

"Юлианчо, ти ги изкара гейове тея интензитети!"

 

"Аз нали го обясних, ма момиче!"

 

"Почти всички букви са взаимствани от гръцката азбука, като такива са... почти всички!"

 

"Моля, без свирки в час!"

 

"... формула за съкратение"

 

"Някои турци имат прамайки българки."

 

"Такива деца са умствено изоставени!"

 

"Мога ли да попитам защо толкова се приказва и се обсъжда какво?"

 

"Районът е благоприятен за развитието на дървесината" - ученически :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

АА

няма да забравя 2 лафа на един от преподавателита в университета.

 

единият нее толкова смешен

 

колеги, моля записвайте си наум

 

ама другият е просто трепач.

на лекция по генетика

 

Чрез следене на рецесивните и доминанттните белези на лисичетата, се следи и разпределинието на генетичния материал за цвета на козината, и чрез кръстосано самоопрашване на лисичетата, може да се регулира и контролира броят на малките лисичета с определен цвят на козината.....

Link to comment
Сподели другаде

Ние имахме една луда даскалица по немски език. Тя беше написала в дневника следното:

 

"Ученикът, подтикван от някаква вътрешна сила, скочи от прозореца в час по немски език"

 

И:

 

"Ученикът, поради липса на равновесие, падна от стола в час по немски език" :bored:

 

Тези глупости ги пишеше в дневника, като забележки към учениците :haha: :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Ние имахме една луда даскалица по немски език. Тя беше написала в дневника следното:

 

"Ученикът, подтикван от някаква вътрешна сила, скочи от прозореца в час по немски език"

 

И:

 

"Ученикът, поради липса на равновесие, падна от стола в час по немски език" :bored:

 

Тези глупости ги пишеше в дневника, като забележки към учениците :haha: :giggle:

:D :yeah: :haha:

В гимназията, учителката ни по физика - Лили Иванова диктува задача, която започва така:

"Един кораб се движи по шосето с 50 км/ч...."

Редактиран от dieZel
Link to comment
Сподели другаде

:D :yeah: :haha:

В гимназията, учителката ни по физика - Лили Иванова диктува задача, която започва така:

"Един кораб се движи по шосето с 50 км/ч...."

 

Хах, да, Муна имаше доста бисери:

 

"... растоянието от мен до другото дърво..."

:haha: :haha: :haha:

Link to comment
Сподели другаде

В нашия град в съседното училище имаше един учител, дето му казваха Пъня. Та той е прословут в целия град с тях и ето няколко:

 

- забележка в бележника на ученика "Ученика кара кола в час" (ученика просто си играел с малка количка).

- забележка в бележника на ученика "Аз съм идиот" и учителя се подписва срещу това.

- "Не ме гледай, че те гледам"

 

и още много други....

Link to comment
Сподели другаде

В нашия град в съседното училище имаше един учител, дето му казваха Пъня.

 

Същия тоя Пъня пише забележка на ученик:

" Ученикът спи и гледа през прозореза" :D

 

А ето как учениците са му го връщали:

1. Заварят колелото му за пътен знак

2. Опъват медна тел между чиновете, ползват я като струна, а звука който тя издава е: "Пънннн, пънннн........."

3. Качват колелото му на бора в двора на училището

 

:D :haha:

Редактиран от KORTESS
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Да се включа и аз, само че с малко бисери на ученици:

 

-...Нашите прадеди са живели в колиби. Те не са имали дрехи, ризи, нищо освен една дупка, за да излиза пушека. За да си създадат семейство те са разполагали само с един съвсем примитивен инструмент.

 

 

...По време на фараоните, живите са балсамирали мъртвите, за да не се отегчават. Мумиите са мъртъвци, на които са извадени вътрешностите, но те не са умрели от това. Пирамидите са се състояли от помещение за покойника, земен ресторант и множество коридори, за объркване на учените.

 

...Докато спартанците ходели на война, жените им раждали деца. За тази цел те били тренирани от най-ранна възраст.

 

...Първото околосветско пътуване било извършено от Магелан. За нещастие той бил убит на Филипините и екипажът се завърнал без него. Въпреки всичко покойният запазил добър спомен за пътешествието си.

 

...Кенгурото има на корема си джоб, за да се скрие в случай на опастност

 

Охлювът е едновременно и мъжки и женски, но не може да се възползва от това.

 

И малко учителски бисери:

 

След третия месец абортите са свързани с редица усложнения - тогава плодът е вече жив.

 

 

Столът трябва да се нагажда към естествените извивки на гръбначния мозък

 

Тази ябълка е първо качество... дори второ!

 

Димитре, от пет минути те гледам - половин час нищо не си написал!

 

Е, бисерите не са по мои спомени, но се надявам да ви харесат. Имам още доста подобни, но и студентски, политически, рекламни и какви ли още не. Ако ви харесват ще пусна още.

А ако междувременно се сетя за някой от моите ученически години ще пиша.

Поздрави! :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...