Jump to content

гледане на телевизия


Препоръчан пост

значи е възможно да е останала от Prince of Persia .ако пробваме да я махнем това ще засегне ли по някакъв начин другата игра или трябва да я деинсталираме и нея?

 

изобщо ще засегне ли другите игри?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

току що гледах новините на бтв а след това и репортерите.сякаш прекъсва по-рядко но проблема все още го има.

 

има ли някакво значение че съм пуснала за сиид около 20 торента

Link to comment
Сподели другаде

току що гледах новините на бтв а след това и репортерите.сякаш прекъсва по-рядко но проблема все още го има.

 

има ли някакво значение че съм пуснала за сиид около 20 торента

Естествено. Те ти дърпат трафика. Всъщност нямаш ли телевизор, за да гледаш на него по-разпространените програми?

Link to comment
Сподели другаде

естествено че имам но на компютъра си гледам каквото искам без да карам другите живеещи вкъщи да гледат моя канал.освен това монитора на компютъра ми е LCD а телевизора НЕ

 

Освен това какво общо има факта дали имам телевизор с това че искам да нямам проблем с компютъра?

 

спрях всички торенти но пак прекъсва

Link to comment
Сподели другаде

естествено че имам но на компютъра си гледам каквото искам без да карам другите живеещи вкъщи да гледат моя канал.освен това монитора на компютъра ми е LCD а телевизора НЕ

 

Освен това какво общо има факта дали имам телевизор с това че искам да нямам проблем с компютъра?

 

спрях всички торенти но пак прекъсва

Тогава си монтирай отделен ТВ-тунер за компютър (платка - около 60 - 120 лв.) и свържи кабелната към тунера.

Link to comment
Сподели другаде

освен това монитора на компютъра ми е LCD а телевизора НЕ

Не виждам как това е предимство.

 

След като не можеш да ми дадеш лог от ESET SysInspector от компютъра на майка ти, не мога да кажа с по-голяма точност дали някоя програма не причинява това. Всъщност дори и тогава не е гаранция, че щях да мога да кажа то какво е, но щях да имам евентуално повече предположения. На този етап единственото, което ми хрумва, е да деинсталираш различни програми и да пробваш след деинсталацията на всяка от тях. Разбира се винаги остава възможността това да е от интернет доставчика. Дори и да е един и същ, все пак е възможно връзката на едно място да е малко по-стабилна от връзката на друго място или някъде по трасето да има проблемче, което да бърка нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...