Jump to content

гледане на телевизия


Препоръчан пост

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Един ред текст няма как да ми помогне. Качи файловете на Rapidshare. Отвори сайта, кликни бутон Choose..., посочи файла/архива, кликни бутон Upload (стрелката), изчакай да се качи, копирай линка под Download Link: и го пейстни тук.

Повтори и с втория файл.

Link to comment
Сподели другаде

Е, защо не каза така по-рано? На мен ми трябваха и двата, за да сравня къде какво е стартирано и какво има инсталирано, за да се открие евентуалната причина при теб да има проблеми.

 

Както и да е, ще импровизираме.

 

Сканирай със SUPERAntiSpyware Free и Malwarebytes' Anti-Malware. Ако вече имаш програмите, провери дали имаш последните версии и ако нямаш, премахни твоите и инсталирай най-новите. Не забравяй и да обновиш дефинициите им.

 

За SUPERAntiSpyware:

- стартирай програмата;

- кликни бутон Scan your Computer;

- вляво избери само дял C:, а вдясно избери Perform Complete Scan;

- кликни Next и изчакай да сканира;

- кликни Next, за да се премахнат гадинките и накрая Finish;

- кликни бутон Preferences... и иди на подпрозорец Statistics/Logs, маркирай последния лог и кликни бутон View Log...;

- копирай съдържанието му тук.

 

За Malwarebytes' Anti-Malware:

- стартирай програмата;

- избери Perform quick scan и кликни бутон Scan;

- като приключи сканирането кликни бутон Remove Selected;

- ще се появи текстов файл (лог), копирай съдържанието му тук.

 

Ако е нужен рестарт при някое от сканиранията, се съгласи и рестартирай веднага.

 

Допълнителен съвет: много препоръчително е да минеш на актуална антивирусна програма. NOD32 v2 е вече стара и не е толкова надеждна.

Link to comment
Сподели другаде

това ми изглежда доста сложно и не знам дали ще успея да го направя така.ако не успея благодаря все пак за помоща и за отделеното време по моя проблем :bgflag: :thumbsup: :gentlemen:
Link to comment
Сподели другаде

това ми изглежда доста сложно и не знам дали ще успея да го направя така.ако не успея благодаря все пак за помоща и за отделеното време по моя проблем :bgflag: :thumbsup: :gentlemen:

Ами! Сложно е... така ти се струва. Просто трябва да се захванеш. Тъкмо ще научиш още нещо. :)

Link to comment
Сподели другаде

това ми изглежда доста сложно и не знам дали ще успея да го направя така.ако не успея благодаря все пак за помоща и за отделеното време по моя проблем :bgflag: :thumbsup: :gentlemen:

 

Не е сложно. Следвай стъпките, описани от Night_Raven и ще се справиш. А тези двете програми ще са ти полезни и занапред.

Link to comment
Сподели другаде

изтеглих първата програма ,но в в момента в който трябва да кликна на "next "за втори път не мога да продължа-блокирами компютъра вече четвърти път и се налага да го рестартирам.т.е. не мога да изчистя гадинките показва че е намерило 15. ще пробвам пак докато стане -надявам се

 

Това има ли нещо общо с факта че сканирам дял C а инсталирах програмата в дял D?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...