Jump to content

гледане на телевизия


Препоръчан пост

здравейте.не съм влизала скоро във форума но имам нужда от помощ.опитвам се да гледам телевизия през интернет но постояно ми спират каналите без значение от кой сайт гледам.със майка ми живеем отделно но ползваме една и съща фирма доставчик на интернет,при нея въобще не прекъсва докато при мен трябва през 2-5минути да се пуска с мишката на ново.казаха ми да пробвам да си сменя браузъра за вход към интернет,да изчистя малко памет като освободя място(във диск С ИМАМ 20%празно;във диск Д ИМАМ 50% празно) но не помага.моля помогнете.ако някой има идея от какво може да е нека пише .БЛАГОДАРЯ :help:
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Опасявам се, че проблемът не е обяснен достатъчно ясно. Не става ясно как точно прекъсва кой браузър ползваш ти и кой майка ти. За каква точно онлайн телевизия става въпрос? Дай повече информация.
Link to comment
Сподели другаде

и двете влизаме с мозила а относно проблема просто спира говор и картина и трябва да го пусна отново със стрелките на плеъра за назад.опитвам се но немога дори бтв да гледам от техния саит.относно браузъра пробвах и с интернет експлорер но и с него е същото.

 

ползвам windows media player11

Link to comment
Сподели другаде

Лично аз ползвам JLC`S Internet TV който отваря дори БТВ от официалния сайт и то без дори да влизам в сайта през браузър!!!

Обаче за да работи безупречно е необходимо да имате Windows Media Player 11 иначе с 10 или 9 ще прекъсва картината (звука е добре и при трите версии на плеъра)!!!

Може да си изтеглите този ТВ плеър от тук: JLC`S Internet TV

Успех!!! :svlove:

 

п.с.А тук може да видите листата с Българските телевизии които може да се гледат: Списък

Link to comment
Сподели другаде

ИЗТЕГЛИХ ПЛЕЪРА И ГО ИНСТАЛИРАХ. ИЗБРАХ САМО БГ ПРОГРАМИ.НО ПРЕД БТВ, ПЛАНЕТА И НЯКОИ ДРУГИ ИМА ЧЕРВЕН ХИКС И ОТНОВО ПРЕКЪСВАТ .СЕГА ЩЕ ГЛЕДАМ КАНАЛ 1 ТАМ Е ЗЕЛЕНА ОТМЕТКАТА И ЩЕ ВИДЯ ДАЛИ ЩЕ СПРЕ.БТВ ГО ИМА НА ДВА РЕДА ,НО ОТ ВТОРОТО МЯСТО НЕ ТРЪГВА.ЩЕ ПИША ПАК ПО КЪСНО

 

при канал 1 има голямо разминаване на говор и картина а доста от тези със зелени отметки нетръгват.изписва ми (connection failed)

Link to comment
Сподели другаде

програми за защита лично аз не съм инсталирала.антивирусната ни е NOD32;има програма за чистене Ad AwareSE Professional;vloader;daemon tools;BS.Player;GOM Player;VLC media player;Bit Comet;DC++;JLC Internet tv;photo 3D Screensaver;Adobe reader 9 ; и други такива според без обидни.имаме и много инсталирани игри.насочете ме или ми даите пример за някаква програма която може да причини този проблем
Link to comment
Сподели другаде

Изтегли ESET SysInspector и:

1) стартирай я и изчакай да събере информацията;

2) меню File -> Save Log;

3) потвърди с Yes;

4) не променяй изходния ZIP формат, запази файла на удобно за теб място и го прикачи после към коментара си (не го разархивирай).

 

Повтори го и на компютъра на майка ти.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...