Jump to content

Проблем със звука на компютъра


Препоръчан пост

Здравейте,

имам следният проблем със звука на компютъра:

 

Всички звуци на компютъра работят, работят аудио плеарите, видеоплеарите и т.н. Проблема е че паралелно с тях се чува един допалнителен звук, нещо като "там, там, там....... без да спира. Дава ми че всичко по драйверите е наред. Пробвах 3 различни звукови карти но пак сащото. Какво още да проверя???

Link to comment
Сподели другаде

Ще може ли малко по-точно описание на този звук? При спрян звук от панела на Windows чува ли се?

 

 

звука е от говорителите. пробвах и тях да сменя с надеждата че те са развалени но не е от там проблема. когато се спре звука "mute" спират всички звуци включително и този.

Link to comment
Сподели другаде

Това не обяснява какъв по-точно е звукът. Само докато се възпроизвежда нещо ли се чува или постоянно? С какви звукови карти си опитвал? Какви са останалите хардуерни компоненти?
Link to comment
Сподели другаде

Това не обяснява какъв по-точно е звукът. Само докато се възпроизвежда нещо ли се чува или постоянно? С какви звукови карти си опитвал? Какви са останалите хардуерни компоненти?

 

 

Звукът се чува постоянно, независимо дали се възпроизвежда нещо или не. Оригинално компютъра има вградена Аудио карта на дъно MSI K9N NeoV2. Пробвах с Creative Audigy PCI и Creative Xmod USB. Процесора е АМД 2.00ГХ, памет 8гб, диск 130гб. Видеокарта MSI мисля че 128 мб.

Link to comment
Сподели другаде

А как се появиха звуците- кога? Да си инсталирал нещо, и скоро след това да са се появили? При "прясно" инсталирана система прави ли тези мизерии?

 

Не знам доста време не сам му пускал звука и не знам от кога е започнал проблема. Сега когато ми потрчбва звук разбрах за него. Не сам преинсталирал още уиндоуса.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...